نازنین ملایی پس از کسب نتیجه تاریخی/ نگاه ویژه شود، مدال می‌آوریم

0

ساتین ورزشی – بانوی قایقران ایران پس از پایان فینال B رقابت‌های المپیک درباره عملکرد خود اظهار داشت: واقعیت این است که خیلی خوشحالم، نه فقط برای خودم، بلکه برای کاروان ایران و همه بانوان. فکر می‌کنم با این کار توانستم دیدگاه دختران را باز کنم، اینکه هیچ چیزی غیرممکن نیست و فکر نکنند نمی‌شود.

وی در ادامه افزود: ما دختران هم می‌توانیم در المپیک بدرخشیم. خوشحالم که توانستم یازدهم شوم. این رکورد یک رکورد خوب است. واقعیت این است که با شرایط تمریناتی که در تهران داشتیم این نتیجه فراتر از انتظار خودمان بود. اردوهای زیاد و خوبی نداشتیم. ما مسابقات جهانی نرفته بودیم و اصلاً این رقبایم را تا به حال ندیده بودیم!

بانوی قایقرانی کشورمان با اشاره به رقبای هلندی، آمریکایی و کانادایی‌اش که در رده اول تا سوم قرار گرفتند، ادامه داد: همه آنها باتجربه بودند و هر کدام چند عنوان جهانی دارند. می‌خواهم بگویم که آنها هم با این تجربه در فینال B بودند و من هم در همین فینال پارو زدم. ما امکانات پایین‌تری داریم، اما امروز اینجا حضور داشتیم. امیدوارم نگاه ویژه‌تری به قایقرانی بانوان شود. اگر مسابقات بیشتری داشته باشیم قطعاً شانس‌مان برای دستیابی به مدال بیشتر خواهد شد.

ملایی که قبلاً گفته بود هدفش المپیک ۲۰۲۸ لس‌آنجلس و درخشش در آن رقابت‌هاست، در این مورد خاطر نشان کرد: این را الان هم می‌گویم، اما به این شکل نیست که المپیک بعدی را بی‌خیال شوم. قطعاً تلاش خواهم کرد تا روز به روز تلاش و تجربه‌ام را بیشتر کنم.

نازنین ملایی پس از کسب نتیجه تاریخی/ نگاه ویژه شود، مدال می‌آوریم

نازنین ملایی بیوگرافی نازنین ملایی برنامه بازیهای المپیک المپیک 2020 توکیو

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ