گزارش زنده/ استقلال صفر – سپاهان صفر

0

پایگاه خبری فوتبالی- آیا ممکن است نتایج دیدارهای امشب طوری رقم بخورد که سپاهان به جای پرسپولیس قهرمان لیگ شود؟

به گزارش فوتبالی، این سوالی است که محرم نویدکیا و تیمش امیدوارند که پاسخش مثبت باشد و پرسپولیس به پیکان ببازد تا آنها با پیروزی مقابل استقلال قهرمان لیگ شوند. اتفاقی که روی کاغذ، احتمالش پایین است چون هم پرسپولیس انگیزه زیادی برای گلات قهرمانی دارد هم اینکه شکست دادن تیم فرهاد مجیدی کار سختی است و استقلال بعد از باخت به پرسپولیس در لیگ برتر، دیگر از هیچ تیمی شکست نخورده و به جز آلومینیوم، بقیه حریفانش را برده است.

مجیدی انتقام فکری را می‌گیرد؟ درست است که نتیجه این بازی تاثیری در رتبه استقلال در جدول نخواهد داشت اما مجیدی قطعا از این اتفاق استقبال خواهد کرد که بتواند با شکست دادن سپاهان، انتقام باخت تیم فکری در دور رفت را از محرم نویدکیا و شاگردانش بگیرد.

استقلال، جوان‌هایش را به میدان می‌فرستد؟ دیروز یکی از روزنامه‌های ورزشی مدعی شد که ممکن است مجیدی به مانند بازی با نساجی، به برخی نفرات اصلی تیمش استراحت دهد تا آنها با آمادگی کامل برای مرحله نیمه نهایی جام حذفی آماده شوند. حالا باید دید سرمربی استقلال از چنین شیوه‌ای استفاده خواهد کرد یا اینکه ترجیح می‌دهد به نفرات اصلی‌اش بازی دهد.

نتیجه هفته گذشته: استقلال با نتیجه ۱-۳ نساجی را شکست داد و سپاهان با دو گل ذوب آهن را در دربی اصفهان شکست داد.

وضعیت در جدول: استقلال ۵۶ امتیاز در رده سوم قرار دارد وسپاهان ۶۲ امتیازی تیم دوم جدول است.

جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

استقلال – سپاهان ساعت ۲۱.۱۵

تیم داوری: پیام حیدری – محمد رضا منصوری – علی میرزابیگی – عبدالنبی پورخلف

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، متین کریم‌زاده، ارسلان مطهری و مهدی قایدی

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، عزت‌الله پورقاز، سجاد شهباززاده، محمد محبی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، سیدمحمد کریمی، احسان حاج صفی، گئورگی گولسیانی، سروش رفیعی و محمدرضا خلعتبری

۷۴۷۴

اخبار فوتبال داخلی اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

گزارش زنده/ استقلال صفر – سپاهان صفر

استقلال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ