هدیه جالب نایب رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن به کفاشیان + عکس

0

تاشیما ، نایب رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن صبح امروز وارد تهران شد و با رئیس و دبیرکل فدراسیون دیدار کرد.

نشست مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با نایب رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن بعدازظهر امروز درحالی برگزار شد که تاشیما مورد استقبال کفاشیان و محمد نبی قرار گرفت.

همسر علی کفاشیان اخبار ورزشی اخبار فوتبال

تاشیما در این نشست به علی کفاشیان به خاطر انتخابش به عنوان ریاست کمیته تغییر ساختار کنفدراسیون فوتبال آسیا تبریک گفت و هدیه‌ای را به رسم یادبود به وی داد. این هدیه تندیسی از علی کفاشیان با پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی ایران بود.

کوزو در ادامه ضمن بیان این مطلب که از دوسال پیش تاکنون که به تهران آمده، این شهر تغییرات زیادی داشته، گفت: تغییرات تهران همیشه باعث شگفتی من است و همیشه از حضور در تهران احساس شادی و رضایت دارم.

عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه با اشاره به مسابقات جام جهانی گفت: عملکرد ایران در مسابقات جام جهانی بسیار خوب بود و ما به عنوان قطب‌های فوتبال در آسیا باید تمام تلاشمان را برای پیشرفت این رشته در آسیا داشته باشیم. ضمن اینکه شما در دیدار مقابل آرژانتین بسیار خوب بازی کردید و گل مسی در دقایق آخر بازی باعث شد که نتوانید دوباره به بازی برگشته و نتیجه را جبران کنید.

در پایان نشست، نایب رئیس و مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ژاپن با فرش های بافته شده برای مسابقات جام جهانی که برای موزه فیفا درنظر گرفته شده است ، عکس یادگاری گرفتند.


در زمان خروج از دفتر علی کفاشیان، تاشیما و وینگادا با یکدیگر دیدار کردند و تاشیما از سرمربی تیم ملی امید خواست تا برای انجام دیدارهایی تدارکاتی و اردوهای آماده سازی برنامه ریزی کند.

تاشیما در حال حاضر نایب رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن و عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا و پیش از این دبیرکل فدراسیون بوده است.

همسر علی کفاشیان اخبار ورزشی اخبار فوتبال
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ