آبروریزی مجردهای ایرانی در آنتالیا

2

اطلاعات رسیده به خبرنگار ما حاکی از آبروریزی ایرانیان مجرد در آنتالیای ترکیه دارد!

به گزارش عصرخبر، هتل ها و مراکز تفریحی منطقه تفریحی آنتالیای ترکیه برای مجردان به خصوص مجردهای ایرانی محدودیت های بسیاری قائل شده اند و عمده آنان از پذیرش ایرانیان مجرد خودداری می کنند.
سواحل آنتالیا آنتالیای ترکیه آنتالیا
مسئول تور یکی از آژانس های هواپیمایی با تایید این خبر گفت: به دلیل مزاحمت ها و حاشیه هایی که مجردها به خصوص ایرانیان برای سایر مسافران این منطقه ایجاد کرده اند، مسئولین محلی تصمیم به اعمال محدودیت های شدید برای مجرد ها گرفته اند.
وی افزود: در تورهایی که برگزاری میکنیم نیز سعی بر آن است که افراد مجرد پذیرش نشوند تا تور با مشکلاتی از جمله اسکان و غیره مواجه نشود.
این مسئول تور ادامه داد: برخی همکاران ما به دلیل همین محدودیت ها مجبورند از هتل و محل های اسکان سطح پایین و مشکل دار استفاده کنند.
گفتنی است، در دولت قبل پرواز مستقیم به انتالیا لغو شد، و آژانس های هواپیمایی ایرانی به نام های مشابه آنتالیا مانند آننالیا و آنالیا و غیره اقدام به جذب مسافر می کنند و به دلیل عدم وجود پرواز مستقیم ایرانیان مجبورند با پرواز به منطقه نزدیک به آنتالیا هزینه سنگینی نیز برای ترانسفر به آنتالیا بپردازند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. x-man می گوید

    آفرین به این جوانهای غیور که می خواهند میخ … را در آنتالیا هم بکوبانند .

  2. حمید می گوید

    اکثر مردم ایران(همه نه) به آنتالیا و کلا خارج از کشور برای بی بندو باری و مشروب و سکس می روند و مقدار زیادی از منابع کشور را حرام می کنند مجرد و متاهل هم ندارد مجردها هول هستند ولی متاهل ها با آرامش . ای کاش می شد در داخل کشور تفریح سالم کنند.