درخواست طلاق عروس ۶ ماهه تهرانی / ردپای زن مطلقه در زندگی تازه داماد

0

ساتین نیوز : زوج جوان در انتهای راهروی طبقه اول دادگاه خانواده با فاصله‌ای نه چندان زیاد از یکدیگر ایستاده بودند. زن جوان آرام گریه می‌کرد و همسرش اصرار داشت که اگر به خاطر اشتباهی که مرتکب شده عذرخواهی نکند خیلی زود از هم جدا خواهند شد.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از رکنا،دقایقی بعد منشی دادگاه آنها را به داخل اتاق قاضی راهنمایی کرد و پس از ورود به اتاق، زن جوان که نرگس نام داشت با فاصله چهار صندلی از همسرش – میلاد- نشست، قاضی پس از چند دقیقه مطالعه پرونده رو به میلاد کرد و گفت: ماجرا چیست؟ چرا دادخواست طلاق داده اید؟

در همین موقع نرگس که همچنان اشک می ریخت، گفت: آقای قاضی اجازه بدهید من بگویم و بعد شما قضاوت کنید.

من و میلاد فامیل هستیم البته خیلی دور در مراسم عروسی یکی از فامیل ها همدیگر را دیدیم و خیلی سنتی با پیشنهاد خانواده ها ازدواج کردیم قبل از عقد شنیده بودم خواهرش مژگان زبان تند و تیزی دارد و به خاطر همین مسأله هم با همسرش به مشکل خورده است و اختلاف دارند با این حال موضوع را جدی نگرفتم چون پدرم به من گفته بود میلاد پسر خوبی است و از طرفی با خودم گفتم من که قرار نیست با خواهر میلاد زندگی کنم اما این تصور من اشتباه بود و من نمی دانستم خانواده هر دو طرف نقش زیادی در زندگی دارند.

جناب قاضی در مدت دو ماهی که ما عقد بودیم متوجه شدم میلاد به جای اینکه در مورد خرید وسایل و جزئیات چیدمان خانه با من مشورت کند از خواهرش نظرخواهی می کند برایم خیلی عجیب بود اما به احترام اینکه از ما بزرگتر بود حرفی نزدم و اعتراضی نکردم.

از طرفی چون میلاد مرد خوبی است و رفتار بدی از او ندیدم، تحمل کردم و این کارهایش را به حساب احترام به خواهر و خانواده اش می گذاشتم تا اینکه بعد از ازدواج کم کم متوجه شدم میلاد مرد دهن بینی است و بشدت تحت تأثیر مادر و خواهرش است.

الان هم که حدود ۶ ماه از زندگی مشترکمان می گذرد و شناخت بیشتری از او پیدا کرده ام زندگی مشترک برایم جهنم شده است.

خواهرش در همه مسائل زندگی ما دخالت مستقیم دارد و شوهرم بدون مشورت با او آب هم نمی خورد. از خرید لباس برای خودش گرفته تا خرید برای خانه و کار و میهمانی و سفر رفتن با او مشورت می کند. وقتی هم به او اعتراض می کنم می گوید خواهرم با تجربه است و صلاح ما را می خواهد.

قاضی رو به میلاد کرد و گفت: حرف های همسرت را تأیید می کنی؟

میلاد گفت: بله نرگس درست میگه ولی خواهرم از من سنش بیشتر و تجربه بیشتری داره من از راهنمایی های او استفاده می کنم اینکه عیب نیست آدم باید در زندگیش مشورت کنه.

نرگس گفت: راهنمایی و مشورت کردن خوبه منم مخالفش نیستم اما خواهر تو راهنمایی نمی کنه بلکه مستقیم داره در زندگی ما دخالت می کنه.

جناب قاضی خواهرش تازه طلاق گرفته و می خواهد زندگی ما را هم خراب کند. مژگان اگر چیزی بلد بود زندگی خودش را حفظ می کرد.

میلاد که از شنیدن حرف های نرگس عصبانی شده بود با لحن تندی گفت: به تو چه ربطی دارد که طلاق گرفته در مورد خواهرم درست صحبت کن.

نرگس با بغض رو به قاضی کرد و گفت: می بینید آقای قاضی تا درباره خواهرش حرف می زنم عصبانی می شود و به من پرخاش می کند. من تمام مشکلم این است که میلاد با این همه وابستگی به مادر و خواهرش چرا ازدواج کرده، خب همان خانه پدرش می ماند و به دستور آنها عمل می کرد.

آقای قاضی من خسته شدم نمی توانم این زندگی را تحمل کنم شما جای من بودید چه کار می کردین؟

میلاد رو به قاضی کرد و گفت: خواهرم نیاز به توجه دارد تازه از شوهرش جدا شده و من به خاطر اینکه بهش روحیه بدم و کاری کنم که از زندگی گذشته خودش فاصله بگیره باهاش مشورت می کنم که احساس تنهایی نکنه اگر نرگس من را دوست داره باید تحمل کنه.

قاضی دادگاه با شنیدن این صحبت ها گفت، میلاد تو باید بین زندگی مجردی و متأهلی فرق بزاری، اینکه خواهرت الان نیاز به توجه داره دلیل منطقی نیست که بخواد در زندگی تو دخالت کنه مشورت کردن خوبه اما از یک فرد متخصص؛ مگر خواهر تو متخصص حوزه خانواده هست؟

میلاد گفت: جناب قاضی من نمی توانم روی حرف خواهرم حرف بزنم و به خواهرم چیزی بگم. من مژگان را دوست دارم، نرگس را هم دوست دارم ولی از نرگس می خوام من را درک کنه و از خواهرم بابت بحثی که چند هفته پیش داشتند عذرخواهی کند.

نرگس هم با صدای بلند گفت: من هیچی نگفتم جناب قاضی خواهرش به من میگه نباید با دوستام برم بیرون بحث مان سر همین بود و خواهرش بهم توهین کرد اصلاً به خواهر میلاد چه ربطی داره من با دوستام برم بیرون، من عذرخواهی نمی کنم. من فقط به خواهرش گفتم در زندگی ما دخالت نکن. حالا به خاطر این حرف های من خواهرش می خواهد تلافی کنه و میلاد را علیه من تحریک کرده. او کاری کرد که میلاد من را کتک زد حالا من از خواهرش عذرخواهی کنم؟

نرگس رو به میلاد کرد و گفت: من زندگی ام و تو را دوست دارم اما به یک شرط حاضر به ادامه زندگی هستم اینکه به خواهرت اجازه دخالت در زندگی مان را ندهی. من دیگر از دست کارهای تو و خواهرت خسته شده ام.

قاضی پس از شنیدن این صحبت ها گفت: شما باید دو ماه پیش مشاور بروید اگر مشکلتان حل نشد آن وقت حکم طلاق را صادر می کنم فعلاً بیایید صورت جلسه را امضا کنید وقت این جلسه تمام شد.

افشای قتل زن و شوهر مشهدی در میان شعله های آتش !

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ