گفتگو با دختر ایرانی که دل مسی را به دست آورد + عکس

3

ریحانه ملتی؛ این نام هفته گذشته در شبکه اجتماعی اینستاگرام سر و صدای زیادی به راه انداخت.

او که دختری ۱۷ ساله ساکن تهران است، با یک اتفاق ویژه به فردی مهم در این شبکه اجتماعی تبدیل شد. او در لیست ۶۰ نفری افرادی قرار گرفت که لیونل مسی در اینستاگرام آنها را فالو می‌کند.

همسر مسی همسر لیونل مسی همسر ریحانه ملتی بیوگرافی ریحانه ملتی

این دختر ۱۷ ساله چه کار کرد که ستاره بارسلونا او را در اینستاگرام فالو کند؟ و اصلا چرا این اتفاق مهم است؟

*** عصر سه‌شنبه، ساعت پنج و نیم؛ اتفاق بزرگ!

ریحانه ملتی تنها ۵ ماه پیش عضو شبکه اجتماعی اینستاگرام شد. او پروفایل جمع‌‌وجوری داشت. تعداد فالو‌ئرهایش به ۱۰۰ نفر هم نمی‌رسید. او در این مدت کوتاه نشان داد که به دو چیز علاقه زیادی دارد، لیونل مسی و والیبالیست‌های تیم‌ملی ایران.

چند عکس یادگاری با سید محمد موسوی و سعید معروف داشت و غیر از این چند تصویر هم از ستاره آرژانتینی بارسلونا در صفحه‌اش گذاشته بود. اما هفته گذشته این پیج جمع‌وجور، توجه همه را به خود جلب کرد.

“ریحانه ملتی” یکی از ۶۰ نفری شده بود که پیج رسمی مسی در اینستاگرام آن را فالو کرده بود. اگر به صورت دقیق بخواهید، باید بنویسیم که ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز سه‌شنبه تعداد افرادی که مسی فالو میکرد، از ۵۹ نفر به ۶۰ نفر رسید. اتفاقی که بزرگ‌ترین رویای دختر ۱۷ ساله بود.

همسر مسی همسر لیونل مسی همسر ریحانه ملتی بیوگرافی ریحانه ملتی

*** درصد خوش‌شانسی: یک در ۱۰۰ هزار

صفحه رسمی لیونل مسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام بالای ۵ میلیون نفر فالوئر دارد. اما او تنها ۵۹ نفر را فالو کرده است. این به این معنی است که ستاره آرژانتینی در ازای هر ۱۰۰ هزار نفری که صفحه او را دنبال می‌کنند، تنها یک نفر را دنبال می‌کند.

البته در این لیست ۵۹ نفری هم کمتر نام افراد معمولی دیده می‌شود. صفحه رسمی آدیداس، فابرگاس، اینیستا، باشگاه منچسترسیتی، نیمار، راجر فدرر، رونالدو و چند چهره و برند، لیست فالوئرهای او را تشکیل می‌دهند.

در بین ۵۹ فالوئینگ، نام هیچ آدم معمولی دیده نمی‌شود. اما ریحانه ملتی شانس این را داشت که در این لیست قرار بگیرد.

*** دختر خوش‌شانس: روزی ۵۰ تا مسیج به مسی می‌زدم

وقتی با خبرنگار ما حرف می‌زد، هنوز اضطراب داشت. چند ساعتی بود که یکی از محبوب‌ترین چهره‌های دنیای فوتبال او را در اینستاگرام فالو کرده بود. اگر بخواهیم بدون رودربایستی بنویسیم، نفس نفس می‌زد و هنوز نتوانسته بود کل ماجرا را هضم کند.

* چه زمانی متوجه شدی که مسی تو را فالو کرده؟

– همین چند ساعت پیش، اینستاگرام را که باز کردم، دیدم لئو مسی من را فالو کرده. اولش فکر کردم یکی از این پیج‌های هواداری است که نام مسی را دارد. اما وقتی پیچ را باز کردم دیدم صفحه رسمی مسی است.

* فکر می‌کنی چرا مسی این کار را کرد؟

– نمی‌دانم. شاید فهمیده که چقدر دوستش دارم.

* از کجا فهمیده باشد؟

– من الان ۵ ماه است عضو اینستاگرام شده‌ام. از همان روز اول صفحه مسی را فالو کردم و بعد هم روزی ۵، ۶ تا پیام خصوصی در اینستا مسیج برای او می‌فرستادم.

* هر روز؟ روزی پنج، شش تا مسیج؟

– بعضی روزها که حوصله‌داشتم تا ۵۰ تا مسیج هم برایش فرستادم.

* این مسیج‌ها را به چه زبانی می‌نوشتی؟

– من انگلیسی می‌نوشتم. البته زبانم خیلی خوب نیست. بیشتر وقت‌ها در متن مسیج چند بار پشت سر هم می‌نوشتم لئو لئو لئو لئو!

* مسی هیچ‌وقت به مسیج‌های شما جواب نداد؟

– نه هیچ‌وقت جواب نداد فکر کنم مسی در دنیا آنقدر طرفدار دارد که روزی چند هزار تا از این پیام‌ها داشته باشد، اگر اینطور باشد که نمی‌رسد هیچ‌کدام از این مسیج‌ها را جواب دهد.

* در این مدت کار خاصی کردی تا مسی متوجه میزان علاقه شما به خودش بشود؟

– یک بار با یکی از دوستانم برای مسی جشن تولد گرفتیم. یک کیک سفارش دادیم که روی کیک عکس مسی چاپ شده بود. این جشن تولد برای چند روز پیش از بازی با ایران در جام‌جهانی بود. کلی عکس و فیلم از آن جشن تولد گرفتیم، اما هیچ‌وقت نتوانستیم این عکس را به دستش برسانیم. در اینستا مسیج حتما باید طرف مقابل جواب مسیج تو را بدهد تا تو بتوانی برایش عکس و فیلم بفرستی برای همین نتوانستم این کار را بکنم.

* الان از اینکه مسی تو را فالو کرده، چه احساسی داری؟

– خوشحالم این رویای من بود که اتفاق افتاد. خیلی خوشحالم تنها آدم معمولی هستم که مسی فالویش کرده بقیه آدم‌هایی که مسی فالویشان کرده شخصیت‌های مهم هستند.

*** مسی دختر ایرانی را “آن فالو” کرد؛ ریحانه: همان یک روز، یک دنیا ارزش داشت

در کمتر از یک روز ریحانه ملتی به شهرت زیادی رسید. چند صفحه هواداری بارسلونا در ایران خبر این اتفاق را نوشتند. کلی آدم برای فالوی این دختر ۱۷ ساله درخواست دادند و کمتر از یک روز تعداد فالوئرهای او به ۷۰۰ نفر رسید.

با این وجود تنها یک روز بعد از این اتفاق لیونل مسی او را از لیست فالوهای خود خارج کرد. این سئوال پیش می‌آید که مسی اشتباهی او را فالو کرده است.

جواب قطعا منفی است. لیونل مسی و دیگر ستاره‌های مشهور دنیا هر چند روز یک بار یکی از هوادارانشان را اینطور فالو می‌کنند و بعد از مدت کوتاهی او را آنفالو می‌کنند.

رفتاری پسندیده که نشان می‌دهد آنها حتی به ناشناخته‌‌ترین هواداران هم احترام می‌گذارند. ریحانه ملتی بعد از اینکه مسی او را آنفالو کرد، گفت: «هیچ اشکالی ندارد. همان یک روزی که مسی من را فالو کرد، یک دنیا برایم ارزش داشت.»

تماشاگران امروز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
  1. باران می گوید

    خدا آدمو فالو کنه! والا! مسی کیه

  2. فریناز می گوید

    مسی خر کیه واقعا متاسفم اینجور ادما درسته مشهور شدن اما لیاقت اینکه مورد احترام واقع بشن رو ندارن

  3. عسل می گوید

    بابااعتماد به نفس