آدرس صفحه اینستاگرام آنجلینا جولی (پیج اصلی)

0

Angelina Jolie instagram account name

آنجلینا جولی بازیگر ۴۶ ساله آمریکایی که علیرغم محبوبیت گسترده ای که در جهان دارد تا کنون هیچ صفحه اینستاگرامی نداشته و جزو سلبریتی هایی که صفحه اینستاگرام ندارند بود  اقدام به ساخت اکانت اینستاگرام کرد و اولین پست خود را به دفاع از زنان افغانستان اختصاص داد.

اسم پیج اصلی انجلینا جولی

angelinajolie@

آنجلینا جولی که تا پیش از در هیچ شبکه اجتماعی فضای مجازی عضویت رسمی نداشت، به اینستاگرام پیوست. او رکورد رسیدن به یک میلیون دنبال‌کننده که پیش از این در اختیار جنیفر آنیستون بود را در این حضور غافلگیرکننده شکست.

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس سریال «فرندز» که پیش از این رکورددار بود،‌ پس از پیوستن به اینستاگرام در ۶ ساعت به یک میلیون دنبال‌کننده رسید، رکوردی که با آمدن آنجلینا جولی به اینستاگرام شکسته شد.

عکس آنجلینا جولی بیوگرافی آنجلینا جولی اینستاگرام آنجلینا جولی آنجلینا جولی Angelina Jolie

جولی در یک ساعت نخست بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده پیدا کرد.

این بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان نامی سینما، در نخستین پست اینستاگرامی نامه‌ای را منتشر کرده که دختری افغان در آن از وحشت بازگشت طالبان نوشته است.

جولی در توضیح آن نوشته است:‌ «هم اکنون مردم افغانستان در حال از دست دادن امکان برقراری ارتباط و آزادی بیان در شبکه‌های اجتماعی هستند. من به اینستاگرام آمدم تا صدای کسانی باشم که در سراسر جهان برای حقوق اولیه انسانی‌شان مبارزه می‌کنند.»

حساب کاربری او در اینستاگرام اکنون بیش از ۹.۶ میلیون دنبال‌کننده دارد و بیش از یک ۵.۶ میلیون بار پسندیده شده است.

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ