مرگ جوان ۲۸ ساله‌ پس از خوردن تن ماهی/ مرگ های مشابه با تن ماهی! + عکس

4

مصرف تن ماهی جان جوان ۲۸ ساله‌ای را در بجنورد گرفت.

این خبری بود که بر اثر جو غالب به وجود آمده در این روزها ساعتی پیش مخابره شد، بدون آن که در بخشی از خبر به این موضوع اشاره شود که هر مرگی از خوردن مواد غذایی از جمله در مورد تن ماهی را نمی توان با برچسب مشکوک و… متهم کرد! دلیل این موضوع هم به سابقه های مرگ های گذشته و نادیده گرفتن توصیه های روی لیبل های کنسرو های تن ماهی تولید می توان منتسب کرد که همواره تاکید دارند که باید تن ماهی را پیش از خوردن دست کم ۱۵ دقیقه در آب جوش قرار داد.

بنابر این گزارش و در خبر اعلام شده از سوی واحد مرکزی خبر آمده: “زنده یاد «ا ـ ع» پس از آن که تن ماهی را استفاده و بعد از آن اقدام به نوشیدن آب خنک کرد، بی‌حال شد و از حال رفت.”

این جوان مهندس که از ورزشکاران نیز بوده است، توسط اورژانس برای مداوا به این مرکز انتقال یافت که اقدامات درمانی موثر نیفتاد و وی جان خود را از دست داد.

 بنابراین گزارش، این اتفاق زمانی موجب توجه خاطر می شود که مادر بزرگ این درگذشته، با تایید خبر فوق اظهار کرد: پس از مصرف این تن ماهی مشکوک، شاهد از حال رفتن نوه‌ام بودیم که بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و نهایتاً وی به مرکز اورژانس اعزام شد.

 زکیه واثقی با بیان اینکه در نهایت نوه جوانم پس از چند ساعت از مصرف این تن ماهی از دست رفت، تصریح کرد: اکنون این موضوع توسط خانواده در حال پیگیری است.

 پیکر این جوان بجنوردی ظهر امروز با حضور پرشور مردم از منزل آن زنده یاد جوان تشییع شد.

 مرگ های مشابه با تن ماهی!

 زیبا مهینی، عضو تیم ملی دوچرخه سواری زنان ایران در سال های ۸۸ و ۸۹ و یکی از اعضای تیم باشگاهی ترافیک در سال‌های پیش در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ خورشیدی درگذشت.

حوادث واقعی حوادث بجنورد اخبار حوادث اخبار بجنورد

در آن مقطع خانواده او علت فوت را مسمومیت اعلام کردند. صفرزاده، دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره این حادثه گفت: در تماسی که با پدر زنده یاد زیبا مهینی داشتیم، وی عنوان کرد که دخترش به دلیل مسمومیت بر اثر خوردن تن ماهی در دانشگاه به بیمارستان منتقل شده و متاسفانه علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته، جان خود را از دست داده است. وی ادامه داد: زیبا مهینی در کارنامه ورزشی خود قهرمانی کشور و همچنین شرکت در کاپ آسیا را دارد و در سال‌های ۸۸ و ۸۹ عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری بوده است.

به گزارش خبرنگار ایانا، این درحالی است‌ که چند ماه قبل از آن نیز و درست در آذرماه سال ۱۳۹۱ خورشیدی، مادر زنده یاد فاطمه کوچولو وقتی برای شام تن‌ماهی سر سفره گذاشته بود و همه اعضای خانواده مشغول خوردن غذا شدند، چند دقیقه بعد از اتمام شام، حال فاطمه و ۲ خواهر دیگرش بد شد.

پدرخانواده نگران شد و هر سه‌‌دخترش را به بیمارستان برد. پزشکان به آن ها سرم وصل کردند، اما از این جمع فاطمه حالش لحظه به لحظه بدتر می‌شد تا اینکه

دچار تشنج شد و به کما رفت. پزشکان امیدی به زنده ماندنش نداشتند و از همه بدتر اینکه خبر رسید فاطمه دچار مرگ مغزی شده است.

آری آن ها به همین سادگی دختربچه‌شان را از دست دادند!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. x-man می گوید

  لعنت به این شرکت های کلاه بردار که معلوم نیست از کجا مجوز می گیرن و کی بهشون نظارت میکنه ؟

  1. حسن می گوید

   وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران سوال بعدی لطفا

 2. باران می گوید

  تو این مملکت نباید جان ما امنیت داشته باشه؟

  1. حسن می گوید

   خیر – سوال بعدی لطفا