چشم‌های ترسناک فوتسالیست‌های ایران به خاطر یک ویروس + عکس

0

باشگاه دبیری تبریز با اعلام منشأ ویروس شایع شده در کاروان این تیم از تلاش برای رساندن اصغری‌مقدم و فرهاد فخیم به بازی نخست تیم در جام باشگاه‌های آسیا خبر داد.

 در حالی که چند روز به برگزاری نخستین دیدار دبیری تبریز در مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا باقی است، بیماری چشم چند تن از بازیکنان این تیم باعث نگرانی کادر فنی و مسئولین باشگاه شد. این ویروس موجب بروز بیماری ناحیه چشم “افشین دبیری“، مالک باشگاه به همراه “جواد اصغری مقدم”، “فرهاد فخیم”، “وحید قاسمی”، “رضا موثق” و “مرتضی عزتی” شده بود و مبتلاشدگان در اولین ساعات ابتلا به این ویروس ناشناس در کلینیک تخصصی چشم پزشکی شهر شنگدو تحت مداوا قرار گرفتند.
بیوگرافی وحید قاسمی بیوگرافی فرهاد فخیم بیوگرافی رضا موثق بیوگرافی جواد اصغری مقدم بیوگرافی افشین دبیری

مدیر روابط عمومی باشگاه دبیری تبریز در خصوص ویروس ناشناسی که در اردوی تیم فوتسال این باشگاه در چین، سبب نگرانی کادر فنی این تیم شد، گفت: منشأ این ویروس در استخری که بازیکنان در آن بودند، شناخته شده است، ولی خوشبختانه مشکل بازیکنان تا حدودی رفع شده است.

فرهاد فرهادپور افزود: خوشبختانه بازی نخست تیم دبیری در رقابت های آسیایی، مقابل تیمی است که می‌توانیم با ترکیب دوم هم به میدان برویم و از این بابت نگرانی زیادی وجود ندارد. البته تلاش می‌کنیم جواد اصغری مقدم و فرهاد فخیم را به بازی فردا برسانیم و به نظر می رسد مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.

بازی اول تیم فوتسال دبیری تبریز در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا، روز دوشنبه، سوم شهریور مقابل تیم بانک بیروت لبنان انجام می‌شود.(ایسنا)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ