خودزنی “فرید فری” شرور نیمه عریان در ملاء عام + عکس

0

پسر شروری که به حالت نیمه عریان اقدام به شکستن شیشه‌ مغازه‌ها و خودزنی می‌کرد، توسط ماموران طی تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شد.

شرور تهران حوادث تهران اراذل و اوباش اخبار حوادث

 ساعت ۲۰ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۱۶ مولوی از طریق تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیس تهران بزرگ از تخریب شیشه چندین مغازه در خیابان هرندی مطلع و بلافاصله جهت بررسی موضوع راهی محل شدند.

ماموران پس از استقرار در محل مشاهده کردند فردی به نام “فرید فری” مستانه به صورت نیمه عریان اقدام به عربده کشی و تخریب شیشه‌های مغازه‌های شهروندان می‌کند و با شیشه‌های شکسته به سر و صورت خود می‌زند که ماموران با دیدن این وضعیت وارد عمل شده و اقدام به شلیک دو تیر هوایی کردند.

شرور تهران حوادث تهران اراذل و اوباش اخبار حوادث

متهم پس از شلیک پلیس هوشیار شد و توسط یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری می‌شود که سریعا تمامی واحد های گشتی منطقه به صورت آماده باش قرار می‌گیرند و طرح مهار به اجرا گذاشته می‌شود.

در ادامه ماموران با بهره گیری از منابع اطلاعاتی خود، متهم را در یکی از پارک‌های منطقه ردیابی کرده و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و جهت تحقیقات به کلانتری منتقل می‌کنند.

سرهنگ صیف الله نوایی رئیس کلانتری ۱۱۶ مولوی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: در بازجویی‌های صورت گرفته از متهم مشخص می‌شود، وی سوابق متعدد شرارت و شرب و خمر در ملاء عام دارد که پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ