قتل هولناک پدر و مادر به دست فرزند ناخلف

0

فرمانده نیروی انتظامی چالوس گفت: صبح روز گذشته فردی به‌ نام «امید ـ الف» ۳۵ ساله با مراجعه به کلانتری ۱۱ چالوس از ارتکاب قتل پدر و مادر خود خبر داد.

 

عکس قاتل حوادث چالوس اخبار قتل اخبار چالوس

محمدعلی اتباعی طبری صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: نامبرده که پس از مصرف قرص های اعصاب، والدینش را به قتل رساند و خود را به پلیس معرفی کرد.

وی گفت: با اعلام گزارش قاتل، بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس آگاهی و ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان چالوس برای بررسی موضوع به محل مراجعه و با جسد بی جان پدر و مادر نامبرده به نام های «محمد ـ الف» و «رحیمه ـ س» روبه رو شدند.

فرمانده نیروی انتظامی چالوس افزود: اجساد پس از بررسی صحنه به پزشکی قانونی منتقل و ماموران تحقیقات پلیسی را از قاتل آغاز کردند.

وی با بیان اینکه قاتل در تحقیقات پلیسی اختلافات خانوادگی بین پدر و مادر خود را بهانه ارتکاب این جنایت قرار داد، افزود: نامبرده به دلیل ناراحتی اعصاب و روان ۱۷ سال است که قرص اعصاب مصرف می کند.

فرمانده انتظامی چالوس با بیان اینکه قاتل در اعترافات خود گفت که پس از مصرف قرص های اعصاب، برای انتقام از بدرفتاری های والدینش با یکدیگر آنان را با کمربند خفه کرد، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده طی حکم صادره از سوی مراجع قضایی روانه زندان شد.(باشگاه خبرنگاران)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ