جزییات دستگیری خواننده مشهور در مشهد / تولید شوهای مبتذل برای تلویزیون های ماهواره ای

0

یکی از خوانندگان مشهور که دارای آلبوم های معروفی در فضاهای مجازی است، پس از راه اندازی شبکه زیرزمینی تولید شوهای مبتذل برای تلویزیون های ماهواره ای، با هوشیاری مقام قضایی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی در حالی به دام افتاد که تلاش نیروهای انتظامی برای دستگیری دیگر عوامل مرتبط با این شبکه در تهران و مشهد ادامه دارد.

 

نام خواننده دستگیر شده نام خواننده بازداشت شده دستگیری هنرمندان دستگیری خواننده

ماجرای فعالیت های زیرزمینی اعضای این شبکه در مشهد، زمانی لو رفت که قاضی ویژه مبارزه با جرایم رایانه ای در حال رصد فضاهای مجازی به کلیپی از یک خواننده معروف برخورد کرد که در تصاویر مبتذل آن، چند دختر جوان ایرانی نیز دیده می شدند. با توجه به تصاویر پشت صحنه منطقه فیلم برداری شده، این احتمال قوت گرفت که شوی مبتذل به صورت زیرزمینی و در ایران تهیه شده است؛ بنابراین به دستور «قاضی محمد رضازاده» گروهی از ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، بررسی دقیق این ماجرا را در دستور کار قرار دادند.
گزارش خراسان حاکی است: همزمان با رصدهای اطلاعاتی، ماموران انتظامی به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد برخی از شوهای مبتذل تلویزیونی که در شبکه های ماهواره ای معاند نظام نیز به نمایش گذاشته می شود توسط یکی از خوانندگان معروف، در مشهد تولید شده است. با به دست آمدن اطلاعات تکمیلی در این باره، مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی با نظارت مستقیم مقام قضایی، عملیات شناسایی اعضای این شبکه را آغاز کردند.
فعالیت های غیرمحسوس در مناطقی که احتمال فیلم برداری صحنه های مبتذل وجود داشت بیانگر آن بود که صحنه های مذکور در یکی از باغ های مشهد فیلم برداری شده است و جوان ۲۶ ساله ای به نام «ش» نیز آوازخوانی شوهای تلویزیونی را برعهده دارد. این گزارش حاکی است: ماموران انتظامی در ادامه تحقیقات خود، در یک عملیات غافلگیرانه که با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی شعبه ۸۲۵ مجتمع قضایی شهید قدوسی مشهد همراه بود موفق شدند عامل اصلی این شبکه و خواننده معروفی که آلبومی به نام «ف» را نیز در کارنامه خود دارد، در مشهد شناسایی و دستگیر کنند.
با اعترافات این خواننده که شوهای مذکور به صورت زیرزمینی تهیه شده است دیگر عواملی که در تولید آثار مبتذل نقش داشتند نیز تحت تعقیب قرار گرفتند. این در حالی است که برخی از دخترانی که در تصاویر مبتذل دیده می شوند نیز شناسایی شده اند و احضار آن ها به دادسرای مشهد ادامه دارد. بنابراین گزارش، در ادامه رسیدگی به پرونده «شوهای مبتذل تلویزیون های ماهواره ای» همچنین مشخص شد که برخی از این فیلم ها در یکی از باغ های اطراف تهران تصویربرداری شده است و افراد دیگری نیز در تدوین شوهای مذکور نقش داشته اند که دستور دستگیری آنان از سوی «قاضی رضازاده» با هماهنگی پلیس تهران صادر شده است. بررسی های بیشتر در تاریکخانه این پرونده حساس، ماموران را به سوی بروشورها و تابلوهای تبلیغاتی کشاند که در ادامه تحقیقات پرونده از مخفیگاه اعضای این شبکه کشف شد. پیدا شدن لوازم مذکور حاکی از آن است که افراد مذکور همزمان با تولید شوهای مبتذل به امور تبلیغی در تصاویر تهیه شده می پرداختند که این موضوع نیز توسط مقام قضایی در حال بررسی است.
ادامه بررسی ها مشخص کرد، برخی اطرافیان و نزدیکان خواننده معروف نیز در تهیه و تولید شوهای تلویزیونی نقش داشتند که تحقیقات در این باره ادامه دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ