توهین بزرگ دروازه بان جنجالی به کارلوس کروش

1

کارلوس کروش منتقدان زیادی در ایران دارد. یکی از این منتقدان به خود اجازه می دهد با بدترین کلمات به کروش حمله کند و اتهامات سنگینی به او بزند.

همسر کی روش بیوگرافی کی روش بیوگرافی پرویز برومند
 پرویز برومند دروازه بان جنجالی و سابق تیم ملی و استقلال در مصاحبه ای شدیدا به کارلوس کروش حمله کرده است. با چشم پوشی از بخش های متعدد مصاحبه او شما را به خواندن تنها این قسمت از مصاحبه وی دعوت می کنیم:

“کی‌روش به نظر من آدم شیاد و کلاه‌برداری است که بصورت حرفه‌ای وارد فوتبال ما شده، ظرف مدت سه سال هنوز فارسی حرف زدن را بلد نیست و با توجه به اینکه هیچ جا پیشنهادی ندارد آویزان فدراسیون فوتبال، مردم خوب ایران شده است و اکنون که قراردادی با وی بسته نشده با شیوه مظلوم نمایی می‌خواهد افکار عمومی را در مقابل فدراسیون قرار داده تا فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان را تحت تأثیر قرار داده و راضی به تمدید قرارداد با وی شوند. ما به کی‌روش امتیاز، پول، آبرو و حیثیت بخشیده‌ایم، در حالی که وی برای ما ناز می‌کند، آخر تا کی ما باید ناز کی‌روش را تحمل کنیم؟!”

شاید برومند خود را منتقد فوتبال می داند اما آیا ادبیاتی که او در مورد چنین فردی به کار می برد در شان و جایگاهی که در آن قرار گرفته هست؟

پرویز برومند (متولد ۲۰ شهریور۱۳۵۱ – تهران) دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران است. وی سابقه عضویت در باشگاهای استقلال اهواز،استقلال تهران، راه آهن و پارسه تهران[۱] را دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. صمد آقا می گوید

    این و امثال این آقا خودشون رو مسخره کردن واقعا!.یک نگاه به کارنامه ورزشی خودش بندازه و بعدا بیاد از کیروش ایراد بگیره.یک صدم افتخارات او را آیا داری؟…نه.پس ساکت شو چون صلاحیت اظهار نظر در مورد کیروش رو نداری.کسی در حد مورینیو یا بکن بائر یا آرسن ونگر و…حق اظهار نظر دارن نه تو یا آقای درخشان و قلعه نوعی و….