تایید خبر کشته شدن ریگی / جیش العدل: کار ما نبود

0

گروهک تروریستی «جیش العدل» روز جمعه هلاکت سرکرده «جیش‌النصر» را تائید و برای انحراف افکار عمومی و جزئی نشان دادن اختلافاتش با گروه مقابل، دست داشتن در مرگ وی را تکذیب کرد.

فرمانده جیش العدل عکس ریگی حوادث واقعی جیش النصر اخبار حوادث

 

به گزارش فارس گروه جیش‌العدل روز جمعه کشته شدن «عبدالرئوف ریگی» سرکرده گروهک تروریستی «جیش‌النصر» را تائید کرد.
با این حال، همانطور که انتظار می‌رفت این گروه در بیانیه خود برای انحراف افکار عمومی و جزئی دانستن اختلافاتش با جیش النصر مدعی شد که «اختلاف سلیقه‌ها و مشکلات» میان دو گروه جیش‌العدل و جیش‌النصر «به آن اندازه نبوده که منجر به کشتار و یا درگیری فی‌مابین» شود.
گروهک تروریستی جیش العدل در اطلاعیه منتشر شده در صفحه اجتماعی خود ادعا کرده است که به هلاکت رسیدن سرکرده جیش النصر«عبدالرئوف ریگی» از سوی نیروهای جیش العدل صورت نگرفته است.
روز گذشته منابع خبری اطلاع دادند که در ادامه درگیری‌ها میان دو گروهک جیش العدل و جیش النصر، عناصر مسلح جیش العدل با حمله به محل اختفای عبدالرئوف ریگی در شهر دارالبندین ایالت بلوچستان پاکستان وی و خواهرزاده‌اش ابوبکر ریگی را به هلاکت رساندند و در این درگیری سه نفر نیز زخمی شده‌اند.
پس از دستگیری عبدالمالک ریگی از سوی نیروهای نظامی ایران، اختلافات میان گروه جیش العدل در خصوص در اختیار گرفتن منابع مالی این گروهک که از قاچاق مواد مخدر به دست می آید، بالا گرفت که همین امر منتج به ایجاد گروهک جدیدی به نام جیش النصر شد.
طی هفته‌های اخیر در درگیری میان این دو گروهک تروریستی عناصری از گروهک جیش العدل توسط گروهک جیش النصر به هلاکت رسیده بودند.
همچنین برخی منابع خبری از بروز این درگیری در روز پنج شنبه و در شهر کویته، در فاصله ۳۴۱ کیلومتری شهر دالبندین در بلوچستان پاکستان می‌دهد.
گفتنی است اشرار گروهک تروریستی جیش العدل سال گذشته اقدام به ربودن پنج مرزبان ایران در مرزهای مشترک استان سیستان و بلوچستان ایران با پاکستان کرده بودند که با اقدامات صورت گرفته از سوی ایران، چهار نفر از مرزبان آزاد شدند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ