چهار بار اعدام و ۱۷۳ ضربه شلاق عاقبت تجاوز جنسی به دختر بچه ها + عکس

1

دیوانعالی کشور حکم ۴ بار اعدام، ۲۰ سال حبس و ۱۷۳ ضربه شلاق متهم معروف به عنکبوت سیاه را تأیید کرد.

به گزارش تسنیم، ابتدای آبان سال ۹۲ کارآگاهان پلیس آگاهی تهران با ثبت یک شکایت اطلاع پیدا کردند جوانی حدوداً ۳۰ ساله تحت عنوان راننده سرویس مدرسه، دختربچه‌ای را فریب داده و پس از سوار کردن وی، با تهدید چاقو اقدام به آزار و اذیت وی کرده و پس از سرقت طلا و جواهرات، دختربچه را از خودرو پیاده کرده و متواری شده است.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی تجاوز به کودکان اخبار حوادث

شاکی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: «ساعت هفت بامداد در حالی‌که دخترم مقابل در منزل منتظر سرویس ایستاده بود، طبق گفته خودش خودروی پژوی نقره‌ای به او نزدیک شد و راننده‌اش عنوان کرد سرویس مدرسه خراب شده و به همین علت وی به‌عنوان سرویس به‌دنبال دخترم آمده تا او را به مدرسه ببرد. راننده پژو پس از سوارشدن دخترم او را مورد آزار و اذیت قرار داد و وی را در حوالی خیابان مرزداران از ماشین پیاده و فرار کرد».

بنا بر اظهارات مادر قربانی، راننده پژو علاوه بر آزار و اذیت دخترش گوشواره‌های او را نیز سرقت کرده بود. کارآگاهان از متهم چهره‌نگاری کردند و تصویر به‌دست‌آمده را در اختیار واحدهای گشتی قرار دادند.

اجرای طرح حضور تیم‌های عملیاتی در ساعت اولیه روز و ارایه آموزش‌های لازم به دانش‌آموزان مدارس دخترانه، حساس‌کردن خانواده‌ها نسبت به موضوع پرونده و افزایش گشت‌های نامحسوس در منطقه یوسف‌آباد از جمله اقداماتی بود که کارآگاهان در ابتدای تحقیقات انجام دادند و همزمان به تلاش برای یافتن سرنخی از متهم پرداختند.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی تجاوز به کودکان اخبار حوادث

پس از انجام تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. اولین جلسه محاکمه این متهم ۱۳ اردیبهشت در حالی به‌صورت غیرعلنی آغاز شد که با وجود شناسایی ۹ نفر از شاکیان متهم، تعدادی از آنها در دادگاه حاضر نشده بودند.

قاضی شعبه و مستشاران دادگاه با توجه به فوریت رسیدگی به پرونده، پس از پایان رسیدگی، ساعتی پیش وارد شور شده و متهم را به ۴ بار اعدام، ۲۰ سال حبس و ۱۶۳ ضربه شلاق محکوم کردند. ۱۵ سال از حبس مورد نظر مربوط به آدم‌ربایی و ۵ سال مربوط به سرقت است. همچنین ۹۹ ضربه شلاق نیز مربوط به آدم‌ربایی و بقیه مربوط به سرقت بوده است.

براین اساس این پرونده با اعتراض متهم به دیوانعالی کشور ارسال شد که در نهایت شعبه رسیدگی کننده به پرونده، حکم صادره از دادگاه کیفری را تأیید کرد. این حکم به وکیل متهم ابلاغ شده و در روزهای آینده به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران ارسال می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. Mhdi445247 kafar می گوید

    ۴بار اعدام کنه قبلش ۲بار بزارن … این زنا زاده چون اگر زنا زاده نباشی به دختر بچه معصوم با این همه دختر و زن خیابانی به بچه تجاوز نمی کرد