افشای رابطه غیر اخلاقی دو زن در دولت + عکس

1

رابطه همجنس‌ بازانه وزیر بازرگانی و وزیر آموزش دولت کلمبیا فاش شد.

خانم «سیسیلیا آلوارز» وزیر بازرگانی کلمبیا فاش کرد که با خانم «جینا بارودی» وزیر آموزش این کشور روابط جنسی دارد.

فیلم همجنس بازی فیلم رابطه جنسی عکس همجنس بازی عکس رابطه جنسی

وی که با یکی از شبکه‌های تلویزیونی کلمبیا گفت‌وگو می‌کرد، با بیان اینکه روابط جنسی آنها ربطی به کارشان در دولت ندارد، در پاسخ به این پرسش که پیامدهای سیاسی این رابطه غیراخلاقی برای دولت «خوان مانوئل سانتوس» چه خواهد بود، گفت: «این دو موضوع، هیچ ارتباطی با هم ندارند.»

آلوارز افزود: «از خودم می‌پرسم چرا از مردها این سؤال را نمی‌پرسید؟ می‌دانید چقدر مرد همجنس‌باز همین الان دارند در همین دولت کار می‌کنند؟ من نمی‌توانم رابطه خود با وزیر آموزش را انکار کنم اما تمایلی به بحث درباره آن هم ندارم.»

در کشور کلمبیا که ازدواج همجنس‌ها آزاد است، این نخستین بار است که یک مسؤول بلندپایه حکومتی به این عمل غیر فطری، اذعان می‌کند.

فساد اخلاقی از جمله همجنس‌بازی در کشورهای آمریکایی و اروپایی به جایی رسیده که دامنگیر سران این کشورها نیز شده و در بسیاری از کشورهای غربی نیز به‌صورت قانون رسمی درآمده و عملی مجاز شمرده می‌شود.

این در حالی است که این عمل شنیع، در میان تمامی ادیان، عملی نامشروع به شمار می‌آید و در میان ملل مختلف جهان امری تقبیح‌شده به شمار می‌آید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. ایرانی می گوید

    نحوه تنظیم خبر خیلی بد هست یعنی چی که فساد جنسی حتی به مقامات بلند پایه هم رسیده .اینو بدونید هر جا فسادی باشه اول از طبقه های مرفه شروع میشه چون دردشون دیگه نون شب نیست بلکه … و… هست ……..