اعتراف جالب رونالدو بعد از امتیازگیری در برگامو/ خوش‌شانس هم بودیم!

0

ساتین –

کریستیانو رونالدو پس از تساوی ۲-۲ شب گذشته تیم منچستریونایتد در خانه آتالانتا در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بابت دو گلی که زد و با آنها به شیاطین سرخ برای فرار از شکست کمک کرد ابراز خرسندی کرد. در این بازی رونالدو هر بار که تیمش از میزبان عقب افتاد، در وقت‌های تلف شده پایان نیمه اول و دوم گلزنی کرد تا مهمان انگلیسی صدر جدول گروه F را حفظ کند و به صعود امیدوار بماند.

رونالدو که در بازی رفت دو تیم نیز با گلزنی مقابل آتالانتا باعث پیروزی تیمش شده بود،گفت: «بازی سخت بود. در واقع بازی در خانه آتالانتا همیشه سخت است اما ما تا انتهای بازی باور داشتیم که می‌توانیم امتیاز بگیریم. من هم خیلی خوشحالم که به تیمم کمک کردم یک امتیاز از این بازی بگیرد. ما هرگز تسلیم نمی‌شویم و به همین دلیل هم تا انتهای مسابقه امیدمان را از دست ندادیم. این نتیجه برای ما نتیجه خوبی است. در ابتدای بازی کار کمی سخت بود اما می‌دانستیم که آتالانتا ما را زیر فشار فراوانی قرار می‌دهد.»

رونالدو ادامه داد: «با این وجود تیم ما هنوز خیلی جای پیشرفت رفت. بازیکنان تیم ما باید با یکدیگر هماهنگ‌تر شوند اما این کار زمان می‌برد. بازی کردن مقابل آتالانتا همیشه سخت است و ما در پایان بازی هم کمی خوش‌شانس بودیم اما فوتبال همین است.»

اخبار منچستر یونایتد

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ