احتمال رونمایی از بازیکن خارجی مقابل پرسپولیس/ باید ببینیم ITC او صادر می‌شود

0

پرسپولیس نیوز

مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش با پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس باشگاه و تیمی بزرگ است که از یک سرمربی صاحب سبک و کاربلد و بازیکنانی بزرگ و باکیفیت بهره می‌برد. گل‌گهر اما باشگاهی نوظهور در لیگ برتر، ولی صاحب ساختار و بسیار بزرگ است. یک سرمربی کاربلد، مجرب و صاحب‌نام داریم که امیدواریم با تلاش مضاعف و همدلی میان عوامل باشگاه، به نتیجه دلخواه خود برسیم تا بزرگی گل‌گهر را در فوتبال ایران در زمین مسابقه نشان بدهیم.

وی با بیان اینکه شاگردان قلعه‌نویی تمرینات خوبی را برای دیدار با مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر پشت سر گذاشته‌اند، تصریح کرد: با آنالیزی که از پرسپولیس داشتیم، کاملاً آماده این مسابقه هستیم و می‌دانیم بازی بسیار سختی داریم. خدا را شکر بازیکنان به درک بازی فردا و مسابقات لیگ برتر رسیده‌اند و می‌دانند علاوه بر مسائل تاکتیکی، فنی، فیزیکی و درگیری‌های داخل زمین، به تمرکز و هوشمندی بسیار بالایی نیاز داریم تا پس از ۹۰ دقیقه، به نتیجه دلخواه خود برسیم.

پس از طرح سؤالی در مورد اظهارات مربی نساجی درباره دیدار با گل‌گهر، قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای تیم سیرجانی از خبرنگار فوق خواست تا سؤالات خود درباره دیدار با پرسپولیس را مطرح کنند.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد غایبان احتمالی این تیم مقابل پرسپولیس بیان کرد: تا الان که هنوز تمرین روز قبل از مسابقه ما آغاز نشده است، بازیکنان ما در سلامت کامل بوده و آماده بازی هستند.

سرآسیایی در مورد جذب بازیکن خارجی جدید گفت: ما این بازیکن را دیده‌ایم و چند روزی با ما تمرین کرده است. او آماده است و در اولین فرصت برای تیم انجام وظیفه می‌کند. کارهای این بازیکن انجام شده و باید ببینیم ITC او صادر می‌شود تا مقابل پرسپولیس بازی کند یا خیر. این بازیکن در پُست‌های مهاجم و هافبک پشت مهاجم بازی می‌کند و فکر می‌کنم ان‌شاءالله به بازی فردا می‌رسد.

قلیچ‌خانی درباره این موضوع خاطرنشان کرد: جذب این بازیکن هنوز قطعی نشده است و هر زمان نهایی شد، آن را اعلام می‌کنیم. ما منتظر صدور ITC او هستیم که هنوز صادر نشده است. تا زمانی که کار نهایی نشود، اعلام نمی‌کنیم.

مربی گل‌گهر سیرجان درباره هدف این باشگاه در لیگ بیست‌ویکم عنوان کرد: باشگاه گل‌گهر دیدگاه‌های بسیار بزرگی برای حال و آینده دارد. تیم‌هایی که قلعه‌نویی هدایت آنها را بر عهده دارد، حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و مدعیان اصلی لیگ هستند. قطعاً امسال برنامه‌ریزی ما برای هدفی بزرگتر و ایجاد شرایطی بزرگ است. ان‌شاءالله از سال گذشته خیلی بهتر باشیم و اتفاق خیلی بزرگی را کنار هم رقم بزنیم.

اخبار فوری پرسپولیس

احتمال رونمایی از بازیکن خارجی مقابل پرسپولیس/ باید ببینیم ITC او صادر می‌شود

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ