سرجی بارخوان : می دانستم تاریخ انقضا دارم و به آینده فکر نکردم ؛ خوشحالم که جزئیات کوچکی را در تیم منعکس کردم !

0

اختصاصی بارسا نیوز – سرجی بارخوان سرمربی موقت بارسلونا امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار با سلتاویگو در مورد شرایط تیم بارسلونا و البته سرمربی جدید و بازی پایانی خود روی نیمکت بارسلونا صحبت کرد.

 

بازی با سلتاویگو

در اصل این بازی متفاوت خواهد بود. آن ها برای گرفتن توپ از پرس از بالا استفاده می کنند. آن ها در میانه زمین تحرک دارند و ما آگاه هستیم. ما باید نسبت به بازی با کیف پرس متفاوتی انجام دهیم. ما باید روی بازی با توپ و کنترل آن کار کنیم ، زیرا با آن بازی می کنیم. مهمترین چیز این است که به توپ مسلط باشیم. باید خودمان را به خوبی سازماندهی کنیم.

 

ورود ژاوی

السد بیانیه ای داده است ، اما بارسلونا بیانیه نداده است. ما باید منتظر توافق طرفین باشیم. ما رابطه خوبی داریم و با او در تماس هستیم. من هر گونه سوالی داشته باشم از او می پرسم. خوشحال می شوم که به باشگاه کمک کنم.

 

ژاوی و بارسلونا

این سوالی است که باید از باشگاه بپرسید. من فردا تلاش می کنم بهترین کار را انجام دهم.

 

مصدومیت دمبله

باید تصمیم می گرفتم. همه خوشحال بودیم . ما بازی دمبله را دیدیم ولی متاسفانه او دیروز مصدوم شد. اگر مصدوم نمی شد کسی صحبت نمی کرد. دمبله بازی کرد و پیروز شد. فوتبال این خطرها را هم دارد.

 

رسمی شدن ژاوی

بارسلونا هنوز آن را رسمی نکرده است. افراد مناسب آن را رسمی خواهند کرد. من اینجا هستم تا به باشگاه کمک کنم.

 

تاسف و ناراحتی برای آخرین بازی شما روی نیمکت بارسا

طبیعی است از قبل می دانستم. از قبل می دانستم که تاریخ انقضا دارم ، اما خوشحال هستم. بازی آخر که فردا است را از دست نمی دهم. ما سخت کار می کنیم ، زیرا آن ها در پرس خیلی خوب هستند و در تاریخ برای ما مشکلات زیادی ایجاد کرده اند. اگر مانند کیف بازی کنیم ، خوشحال خواهم شد. من بسیار خوشحالم ، زیرا جزئیات کوچکی را در تیم منعکس کرده ام.

 

سرمربی آینده باید چه کاری انجام دهد ؟

موقعیت هایی هست که هر کس به صورت متفاوت می بیند. در نهایت باید با استفاده از ذهنیت درست تیمش را پیروز کند. من برای مشاوره دادن به افراد آموزش ندیده ام.

 

میراث شما در تیم

همه موافق و مخالف دارند . نقش من در اینجا این بود که تلاش کنم آن چه را که در تمام این سال ها انجام داده ام به ارمغان بیاورم. من کارهای تاکتیکی کمی انجام داده ام.

 

دوران حضور شما در بارسلونا

زمان کمی داشتم و باید ارزیابی می کردم که بازیکنان چرا اینطور شده اند. وقتی برنده می شوید ، همه چیز راحت تر است. امروز در تمرین یک بازی سرگرم کننده انجام دادیم و همه می حندیدیم. من آن جا نزدیک بازیکنان بودم تا کارهایی که در این مدت کوتاه کردیم را ببینم.

 

آینده شما در تیم

در پایان مهم است در کاری که می کنید تداوم داشته باشید. اگر ما برنده شویم آن ها از نظر احساسی خوب خواهند بود. یک سرمربی باید بداند که بازیکنان کجا هستند و به آن ها نزدیک باشد. امروز بازیکنان را دیدم که می خندد و کارها را گروهی درست می کنند. این چیزی بود که من می خواستم. من سعی کردم با بازیکنان صادق باشم و با آن ها ارتباط خوبی داشته باشم.

 

آیا توانایی ادامه تا پایان فصل را دارید ؟

من فعلا کار خودم را انجام دادم. در نهایت اگر نتیجه خوب نباشد … . وقتی این پیشنهاد را قبول کردم از قبل می دانستم چه چیزی وجود دارد . ( پیشنهاد موقت است )

 

شانس های تیم در این فصل

فکر می کنم بازیکنان کسانی هستند که در این فصل حرف می زنند و بارسلونا در اوج خواهد بود ، زیرا بازیکنان خوبی داریم. ما باید همه بازیکنان ریکاوری کنیم. تیمی که بالاتز باشد در لیگ موفق می شود و ما شانس لیگ قهرمانان را داریم. این یک میدان پیچیده تاریخی برای ما است.

 

آیا زمان حضور شما در تیم اصلی فرامی رسد ؟

من هرگز به این موضوع فکر نکرده ام. به بهترین بازیکنان و شرایط تیم فکر کرده ام. من در حال بودم و هرگز با فکر کردن به آینده کاری را انجام نمی دهم. این ده روز لذت بردم و یاد گرفتم.

 

سرعت تغییر سرمربیان

بازیکنان به سرعت به این موضوعات عادت می کنند. بازیکنان باید به سرعت اتفاقات ، فشار و سازگاری عادت کنند. این شرایطی است که بخشی از فوتبال است و باید با آن زندگی کرد.

 

 

بازی امشب بارسلونا ساعت چند است اخبار بارسلونا

سرجی بارخوان : می دانستم تاریخ انقضا دارم و به آینده فکر نکردم ؛ خوشحالم که جزئیات کوچکی را در تیم منعکس کردم !

منبع : بارسلونا نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ