غفوری: به خاطر زمین نمی توانم حرف فنی بزنم/ سرمربی تیم تصمیم گرفت یامگا پنالتی بزند

0

پایگاه خبری ساتین- کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت:زمین ورزشگاه حافظیه کیفیتی ندارد که فوتبال در آن بازی کرد.

به گزارش ساتین، وریا غفوری بعد از تساوی فجر سپاسی و استقلال اظهار داشت: در مورد بازی در این زمین نمی شود حرفی زد. این زمین کیفیتی ندارد که فوتبال در آن بازی کرد. حرف فنی نمی شود زد، متاسفانه در ثانیه های آخر به دلیل بی تمرکزی گل مساوی را خوردیم. ناراحت کننده است که در فوتبال ایران باید در چنین زمینی بیفتد.

وی تاکید کرد: از بدشانسی نمی دانم چه بگویم، آن تیمی که حقش است به خاطر کیفیت زمین نمی تواند توانایی خود را بروز بدهد.در مسابقه امروز هم این اتفاق رخ داد.

کاپیتان استقلال در خصوص اینکه تیمش در زمین بدتر از حافظیه هم پیروز شده بود گفت: قطعا همینطور است اما فجر تیم دست و پا بسته ای نیست. آنطور که باید و شاید نتوانستیم در این زمین برنامه هایمان را پیاده کنیم.

وی ضمن انتقاد از سامان لیگ و کسر قرارداد بازیکنان فوتبال گفت:این سازمان هر سال چند در صدر از قرارداد بازیکنان را کسر می کند بدون اینکه بازیکنان راضی باشند. در لیگ یک و  دو هم این اتفاق می افتد. پول بزرگی که جمع می شود هیچکس نمی داند کجا خرج می شود. هم از مربیان و هم از بازیکنان پول می گیرند، به نظر من باید به این موضوع رسیدگی شود و تجدید نظر صورت بگیرد. در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقی رخ نمی دهد. 

غفوری در خصوص اینکه ظاهرا سازمان لیگ از وی شکایت کرده است گفتـ: شکایت کرده اند ولی دقیق اشاره نکردند که چه اتفاقی رخ داده است. البته من تا آخرش می روم چون کجای دنیا از حق بازیکنان می گیرند. دیوار بازیکنان کوتاه است در حالی که می توانند از تبلیغات محیطی، حق پخش و … خیلی منابع خودشان را تامین کنند.

کاپیتان استقلال با اشاره به وضعیت آمادگی اش عنوان کرد: خدا را شکر که امسال آماده تر از پارسال هستم و امیدوارم به حدی برسم که راحت نتوانند برای تیم ملی از من چشم پوشی کنند.

وی در خصوص اینکه در این بازی پنالتی تیمش را نزد گفت: در مورد پنالتی سرمربی تصمیم می گیرد، سال گذشته ۱۰ پنالتی زدم که ۹ ضربه گل شد و یکی از آنها خراب شد، در این بازی تصمیم سرمربی بود که یامگا پنالتی بزند که خیلی خوب هم زد. پنالتی بازی قبلی هم بدشانسی من بود که نتوانستم خوب آن را بزنم.

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

غفوری: به خاطر زمین نمی توانم حرف فنی بزنم/ سرمربی تیم تصمیم گرفت یامگا پنالتی بزند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ