حمله پرسپولیسی‌ها به وزارت ورزش/ بابا حمید آمد در ۴ بازی ۴ پنالتی به استقلالی‌ها دادند!

0

پرسپولیس نیوز

از جمله اتفاقات جالب توجه در فصل بیست و یکم، زدن چهار ضربه پنالتی در ۴ بازی گذشته استقلال از ابتدای فصل تا اینجا بوده است.

تیم استقلال در بازی اول مقابل هوادار اولین پنالتی خود را به دست آورد که وریا غفوری آن را به گل تبدیل کرد اما داور که کوپال ناظمی بود دستور به تکرار آن داد. تقریبا همه کارشناسان داوری درباره این پنالتی عنوان کردند که هیچ دلیلی برای تکرار پنالتی وجود نداشته است. با این وجود دومین ضربه پنالتی استقلال در لیگ برتر بیست و یکم بار دیگر توسط وریا غفوری نواخته شد که البته این بار به گل تبدیل نشد.

البته استقلال در بازی دوم مقابل ذوب آهن پنالتی نصیبش نشد اما در بازی سوم مقابل تراکتور بار دیگر روی یک خطا درون محوطه جریمه تیم تبریزی، آبی پوشان صاحب سومین ضربه پنالتی این فصل شان شدند که این بار هم وریا غفوری کاپیتان استقلالی ها پشت ضربه ایستاد ولی توپش را به تیر افقی کوبید و موقعیت گلزنی استقلال از دست رفت.

اما چهارمین ضربه پنالتی استقلالی ها در این فصل در جریان بازی استقلال و فجر سپاسی شیراز در هفته چهارم برای این تیم به دست آمد. ضربه ای که البته توسط کوین یامگا بازیکن فرانسوی استقلال به گل تبدیل شد.

اخبار فوری پرسپولیس

گرفتن پنالتی چهارم برای استقلال در چهارمین بازی در فضای مجازی با واکنش تند هواداران پرسپولیس مواجه شد. طرفداران پرسپولیسی‌ که در سالهای اخیر به شدت از سوی هواداران استقلال مورد هجمه قرار می‌گرفتند که وزیر وقت ورزش (مسعود سلطانی فر) از تیم آنها حمایت می کند این بار با اشاره به چهارمین پنالتی استقلال در فصل جدید به جای واژه “بابا مسعود” از واژه “بابا حمید” درباره حمید سجادی وزیر فعلی ورزش استفاده کرده و معتقد بودند وزارت ورزش حامی باشگاه استقلال در لیگ برتر است.

طرفداران پرسپولیس که تیمشان در بازی قبل به آلومینیوم باخته و حالا ۴ امتیاز با استقلال فاصله دارد با این کری خوانی‌ها و انتقاد نسبت به اتفاقات داوری بازی‌های استقلال، از این طریق نتایج اخیر تیم فرهاد مجیدی را زیر سوال می برند.

اخبار فوری پرسپولیس

حمله پرسپولیسی‌ها به وزارت ورزش/ بابا حمید آمد در ۴ بازی ۴ پنالتی به استقلالی‌ها دادند!

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ