صادقی: نیمه دوم کمی احساسی عمل کردیم و چند موقعیت به استقلال دادیم

0

پایگاه خبری ساتین- ایمان صادقی دروازه بان فجر سپاسی معتقد است استقلال فقط از روی نقطه پنالتی می‌توانست به او گل بزند.

به گزارش ساتین، ایمان صادقی دروازه‌بان فجر سپاسی مقابل استقلال از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد و در ادامه تیمش در دقیقه آخر کار را به تساوی کشاند. او در ابتدا در خصوص حریف و این بازی گفت: از شروع بازی استقلال آمده بود پرس کند و از اشتباهات فردی ما استفاده کند ولی بچه‌ها در نیمه اول به غیر از یکی، دو مورد خیلی خوب کار کردند و موقعیت آن چنانی به آنها ندادیم اما در نیمه دوم بچه‌ها کمی احساسی عمل کردند و چند موقعیت به آنها دادیم ولی نمی‌شود گفت موقعیت صد در صد بوده. نمی‌دانم پنالتی بود یا نه اما در آن صحنه توپ جایی بود که به آن دو بازیکن درگیر ارتباطی نداشت و ضربه سر مرادمند به بیرون رفت و آن دو بازیکن دخالتی نداشتند اما باید کارشناسان نظر دهند و امیدواریم اشتباهی نشده باشد چون ما در بازی اول‌مان گل افساید خوردیم و این ها تیم ما را به داوری حساس می‌کند. خداکند تصمیم داور درست بوده باشد.

 صادقی ادانه داد: استقلال در نیمه دوم یک مقدار موقعیت داشتیم ولی بعد از اینکه گل را خوردیم بازی دست ما بود و در یک صحنه هم داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد ولی فاصله زیاد است و ما از دور می‌بینیم ولی بچه‌ها اعتراص کردند و بازهم کارشناسان باید بگویند ولی خداراشکر گل زدیم، یک مقدار دیر بود و می‌توانستیم زودتر گل بزنیم. خوب بازی کردیم و تمام نقاط قوت استقلال را می‌شناختیم از لحاظ تیمی خیلی خوب کار کردیم و دستوراتی که کادر فنی دادند را خیلی خوب انجام دادیم‌. ما بازی به بازی بهتر می‌شویم و تیم‌تر می‌شویم و بازی به بازی بهتر می‌شویم.

 او در مورد گلی که از یامگا خورد بیان کرد: یامگا پنالتی را خوب زد و در جریان بازی نمی‌توانستند به ما گل بزنند مگر اینکه یک پنالتی برایشان گرفته می‌شد و این طور گل می‌زدند. یامگا بازیکن خیلی خوبی است و تیم استقلال هم خوب است ولی فقط روی یک ضربه پنالتی موقعیت گل صد در صد داشتند و نمی‌توانستند در شرایط بازی به ما گل بزنند و فقط بکی دو موقعیت به آنها دادیم.

او در مورد گل‌های که در چهار هفته اول لیگ خورده گفت: این دو بازی که گل خوردیم، مخصوصا بازی اول، یک گل آفساید به ما زدند و داور‌ها اگر مقداری بیشتر دقت کنند ما هم امتیاز از دست نمی‌دهیم و این امتیاز‌ها برای ما در آخر فصل سخت می‌شود چون بالاخره همان یک یا سه امتیاز در زمین حریف برای ما خیلی مهم است و در زمین حریف موقعیت خاصی به آن تیم ندادیم و در شرایط بازی گل نمی‌خوردیم و یا کاشته بود یا اشتباه داور بوده و یا پنالتی شده و ما گل خوردیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و امیدوارم کارشناسانی که هستند. ما می‌دانیم که داوران ما پتانسیل بالایی دارند و امیدواریم روز به روز بهتر شوند و در تمام بحث‌ها پیشرفت کنند و همه داورها در بهترین سطح داوری کنند و در این دو یا سه بازی هم اشتباه داوری پیش می‌آید و امیدوارم این اتفاقات پیش نمیاید. 

او در مورد حضور تماشاگر در ورزشگاه برای این مسابقه گفت: هوادار برای ما کسی نیامده بود و من مصاحبه آقای مجیدی را ندیدم و برای ایشان احترام قائلم. من تماشاگری را ندیدم وقتی بازی می‌کنم حواس من به زمین است و نمی‌توانم دقیق بگویم اما تماشاگری ندیدم. مسئولان باشگاه و مدیر عامل و خود سردار و مدیر رسانه‌ای بودند و من کس دیگری را ندیدم و فکر نمی‌کنم به تماشاگران اجازه ورود داده باشند چون اگر تماشاگر باشد اجازه بازی نمی‌دهند. احتمال دارد تماشاگرانی که از بالای سقف خانه‌ها بودند منظورشان بوده و نظر آقای مجیدی محترم است و جزو مربی‌های بااخلاق هستند و ارزش زیادی برای ایشان قائلم. 

صادقی در خصوص کیفیت زمین چمن حافظیه گفت: ما با رشید مظاهری که صحبت می‌کردیم می گفت زمین بد نبوده ولی ممکن است از تلویزیون بد دیده شده باشد ولی می‌توانست کیفیت بهتر باشد. همه همین انتظار را دارند اما چون زمین در حال آماده سازی است زمان می‌برد و به دلیل بارانی که آمد اعتراض داشتند و طبیعی است زمین خراب باشد و کمی مشکل داشت.

دروازه‌بان فجر در پایان گفت: تشکر می‌کنم از هواداران و باشگاه و سردار و از مدیریت واقعا حمایتی خیلی خوبی دارند. در تمرینات می‌آیند و امیدارم بتوانیم این حمایت را از طرف باشگاه داشته باشیم و نتایج خیلی خوبی بگیریم و هواداران را خوش حال کنیم.

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

صادقی: نیمه دوم کمی احساسی عمل کردیم و چند موقعیت به استقلال دادیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ