اظهارات جنجالی چهره مطرح پرتغال درباره طارمی/ این موضوعی جدی است …

0

ساتین نیوز –

پورتو در حال حاضر هم امتیاز با اسپورتینگ لیسبون و با تفاضل گل بهتر در صدر جدول لیگ پرتغال قرار دارد و عملکرد خوبی را تا به این جای فصل ارائه کرده است. 

با این حال بعضی از افراد نزدیک به باشگاه نگران هستند که شاید نیروهایی قصد داشته باشند مانع از پیشرفت این تیم و ادامه حضورش در کورس قهرمانی شوند. 

ژوزه فرناندو ریو در این باره گفت: «کنار زدن پورتو از صدر جدول کار آسانی نیست. مشخصا نیروهایی هستند که در تاریکی حرکت می‌کنند و می‌خواهند به پورتو ضربه بزنند اما این باشگاه به مقابله با این عوامل عادت کرده است. این اتفاقات حتی می‌تواند انگیزه بیشتری به تیم بدهد.»

این نامزد سابق ریاست باشگاه همچنین به دفاع از سرجیو کونسیسائو پرداخت که در چند هفته اخیر از بازیکنانش حمایت کرده و انتقاداتی را از نحوه داوری مسابقات مطرح کرده است. او اظهار داشت: «سرجیو کونسیسائو صحبت‌های درستی را درباره داوری مطرح کرد. ما در کشوری دموکراتیک زندگی می‌کنیم. بنابراین آزادی بیان وجود دارد. مردم می‌توانند هر چه دوست دارند بگویند تا زمانی که به فردی دیگر آسیب نزنند یا محدودیت قانونی را زیر پا نگذارند اما در غیر این صورت آزاد بیان وجود دارد.»

ژوزه فرناندو ریو در ادامه به حرکات تماشایی مهدی طارمی در محوطه جریمه حریفان اشاره کرده و مدعی شد که این مهاجم تیم ملی ایران قربانی کسانی است که می‌خواهند مانع پیشرفت پورتو شوند: «این موضوعی جدی است چون به حقیقت ورزش آسیب می‌زند. پورتو بدون این پنالتی‌ها هم پیروز می‌شود اما اگر چنین خطاهایی رخ می‌دهد پس باید پنالتی هم اعلام شود.»

عملکرد لژیونر های ایرانی اسامی لژیونرهای ایران

اظهارات جنجالی چهره مطرح پرتغال درباره طارمی/ این موضوعی جدی است …

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ