یحیی بالاخره تصمیمش را گرفت/ سید جلال حسینی نیمکت نشین می‌شود!

0

پرسپولیس نیوز

پس از جدایی محمد حسین کنعانی زادگان از پرسپولیس این تیم در خط دفاعی مهره‌های خوبی جذب کرده و با حضور علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی در کنار سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، علی شجاعی و مهدی شیری به نظر می رسید در خط دفاعی با چالش چندانی روبرو نشود اما تمام پیش بینی ها اشتباه از آب درآمد.

یحیی گل محمدی تصمیم گرفت در دیدار حساس با الهلال عربستان از زوج سید جلال حسینی و فرشاد فرجی استفاده کند اما این زوج در بازی مورد اشاره چندان موفق نشان نداد.

کاپیتان پرسپولیس البته درآن دیدار نمایش نسبتا قابل قبولی در میان بازی نومید کننده اغلب بازیکنان این تیم داشت.

در ادامه و در مسابقات لیگ برتر نیز سرمربی پرسپولیس باز به همین زوج سید جلال حسینی و فرشاد فرجی اعتماد کرد.

پرسپولیس در لیگ برتر نیز در ۳ مسابقه ابتدایی خود ۳ گل خورد تا یحیی گل محمدی نگران وضعیت خط دفاع تیم خودش شود.

شکست تلخ و دوباره در شهر اراک عاملی شد تا سرمربی پرسپولیس تصمیم خودش را گرفته و در دیدار با گل گهر سیرجان، سید جلال حسینی را نیمکت نشین کند.

کاپیتان پرسپولیس در ۴۰ سالگی به سر می برد و چهره ای نادر در فوتبال است که توانسته تا این سن و سال دوام بیاورد.

درهمین راستا اخبار دیگری حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است پس از ۴ دیدار سنگین و ۹۰ دقیقه ای سید جلال حسینی برابر تیم های الهلال عربستان، فولاد خوزستان، نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در مصاف با گل گهر سیرجان به مدافع با تجربه و ۴۰ ساله خود استراحت بدهد.

این یک شیوه مرسوم در دنیای فوتبال است و مربیان به بازیکنان پا به سن گذاشته و با تجربه خود به رغم اعتقادی که دارند هر دو یا سه بازی در میان استراحت می دهند.

از آنجایی که علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی تازه به پرسپولیس پیوسته و هنوز با سایر نفرات خط دفاعی هماهنگی لازم را ندارند بنابراین یحیی گل محمدی در ۴ دیدار گذشته تیمش در ایران و آسیا از زوج سید جلال و فرشاد فرجی استفاده کرد.

اینکه یحیی گل محمدی تصمیم به تغییرات اساسی در خط دفاع خود گرفته یا اینکه خواسته است به سید جلال حسینی پس از چند بازی پرفشار استراحت بدهد در آینده مشخص می شود!

اخبار فوری پرسپولیس

یحیی بالاخره تصمیمش را گرفت/ سید جلال حسینی نیمکت نشین می‌شود!

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ