ماجرای جالب “دختر زیبای کرد” که سوژه بی بی سی شد + عکس

3

یکی از کابران شبکه اجتماعی نسبت به سوژه شدن دختران زیبای کرد که سوزه بی بی سی فارسی می شوند در صفحه شخصی خود در گوگل پلاس واکنش نشان داد:

عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی داعش بیوگرافی نگار حسینی بیوگرافی ماریا شاراپووا
یکی از سربازان رسانه ای ملکه انگلستان در بخش فارسی تلویزیون BBC عکس ضمیمه را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده و با دادن خبر کشته شدن ایشان (نگار حسینی) در جنگ با داعش ضمن آنکه جماعتی را داغدار این مصیبت کرده در ادامه افزوده اند مشارالیه نخستین زن کرد ایرانی از حزب آزادی کردستان هستند که در مصاف با داعش در اطراف موصل کشته شده .
یک روز جرج بوش و اوباما نشسته بودن و باهم صحبت می کردن که یکی از دوستاشون وارد میشه و می پرسه:
درمورد چی دارین صحبت می کنین؟
جورج بوش می گه:
داریم نقشه می کشیم که جنگ جهانی سوم رو راه بیندازیم.
دوستشون می پرسه:
خوب که چی بشه؟
بوش می گه: که یک میلیارد مسلمون و آنجلینا جولی رو بکـُشیم!
دوستشون با تعجب می پرسه:
آنجلینا جولی!؟ اون رو دیگه برای چی میخواین بکشین؟
جورج بوش رو می کنه به اوباما و می گه:
دیدی گفتم؟ ملت بیشتر نگران آنجلینا جولی هستن تا اون یک میلیارد مسلمون!
عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی داعش بیوگرافی نگار حسینی بیوگرافی ماریا شاراپووا
متاسفانه لطیفه بالا بخشی از واقعیت است با این توضیح که بخش دیگر واقعیت تعمداً پنهان نگاه داشته می شود.
بخش پنهان واقعیت آن است که مسبب اصلی در ترویج فهم سکس سالارانه از زن و القای این باور که زنان به اعتبار جمال و خدمات در بستر محل اعراب اند مدیون هژمونی خرده فرهنگ و مبتذل همان آمریکائی است که زنان را گوسفندوار تابع منویات خود کرده و به اقتضا برای ایشان دست افشانی می کند.
عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی داعش بیوگرافی نگار حسینی بیوگرافی ماریا شاراپووا
اشک تمساح آن سرباز گمنام BBC در فقدان آن «مرحومه مغفوره» را نیز نباید بیرون از حلقه تبعیت روباتیک ایشان و امثال ایشان از ضد فرهنگ «زن ابزاری» تزریقی آمریکائی ها تلقی کرد.
بالغ بر ۳ سال است وحوش داعش در حال کشتن و خوردن و سلاخی مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان و نظامی و غیر نظامی در عراق و سوریه اند و به چشم نمی آید و عکس زنان با چهره های آفتاب سوخته و کشته شده در شامات و عراق از جانب ایشان و امثال ایشان آنتن نمی گیرد. اما بمجرد آنکه یک نفر از میان این کشته شدگان بنا بر کپی رایت آمریکا و استانداردهای هوسبازانه «زن تن بینی» ایشان «مقبول» سربازان چشم و گوش بسته آن سلطه فرهنگی می افتد(!) ناگهان متوجه می شوند جنایت بد است و داعش خر است!
عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی داعش بیوگرافی نگار حسینی بیوگرافی ماریا شاراپووا
ابعاد این حماقت منحصر به جنگ نیست و تمام حوزه های هنری و فرهنگی و ادبی و اقتصادی و ورزشی و حتی سیاسی را به خود آلوده.
نمونه بارز آن شیدائی و آنتن و تصویر دادن دست و دل بازانه رسانه های ورزشی و تجاری به پدیده ای بنام «ماریا ـ شاراپووآ» یکی از قهرمانان تنیس جهان است که مثال برجسته ای از ابتذال جمال سالاری و تنانگی حاکم در دنیای ورزش است.
گوئی زمین از حجت خدا (!) خالی است و از میان آن همه زنان پر درخشش در تنیس جهان تنها همین «ماریا خانم» هستند که به اعتبار خوش لمسی (!) و خوش حجمی (!) خوش جمالی، گوشت خوبی برای شوق و نگاه مقاربتی متقاضیان هوسباز محسوب شده و با عریان کردن وقت و بی وقت ایشان در آگهی های تجاری دین خود را به این «بدویت مدرن» ادا می کنند!”
عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی داعش بیوگرافی نگار حسینی بیوگرافی ماریا شاراپووا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. باران می گوید

  بدویت مدرن بهترین واژه برای این آزادی مسخره غربی هست

 2. من می گوید

  آقا شاید همه مانند شما سنگدل نباشند و شاید بچه ای این سایت و ببینه یه هشداری یه ۱۶+ یا ۱۸+ چیزی بذار آخه این چه عکسایی گذاشتید !!؟؟؟

 3. کیا می گوید

  خدا رحمتش کنه انشاالله
  چطور دلشون اومد نامردا