پرسپولیس به مدیرعاملی مانند استقلال نیاز دارد!/ بازیکنان گل محمدی ضعیف نیستند

0

پرسپولیس نیوز

با پایان رافت پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای این تیم وحواشی به وجود آمده گفت و گویی انجام دادیم که درادامه می خوانید:

وضعیت پرسپولیس را در شروع لیگ چطور می بینید؟

همیشه شروع لیگ برای همه تیم‌ها سخت است و پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نبود. پرسپولیس پس از حذف از لیگ قهرمانان شرایط خوبی از نظر روحی روانی نداشت اما موفق شد فولاد و نساجی را ببرد ولی مقابل آلومینیوم روز خوبی نداشت و به سد محکمی خورد.

به نظر شما مشکل پرسپولیس کجاست؟

به نظرم مشکل پرسپولیس روحی و روانی است. بازیکنان استرس دارند و نمی توانند مثل همیشه بازی کنند. مشکلات مدیریتی و بی پولی هم وجود دارد و کار برای پرسپولیس واقعا سخت است.

انتقادات از بازیکنان جدید و یادگیری پرسپولیس به اوج خودش رسید . در این خصوص چه صحبتی دارید؟

به نظرم بازیکنان جدید پرسپولیس اصلا بد و ضعیف نیستند؛ فقط نیاز به زمان دارند تا در پرسپولیس جا بیفتند. طبیعی است که بازیکنان جدید نتوانند به خوبی با سایر بازیکنان هماهنگ شوند. به نظرم این نفرات کیفیت خوبی دارند و در آینده به پرسپولیس کمک خواهند کرد.

یحیی به شدت از اینکه مدیریت باشگاه مشخص نشده و البته مجوز جذب بازیکن خارجی برای تیمش تا الان صادر نشده است گلایه کرد.

خب حق دارد . البته مشکلات پرسپولیس برای دیروز و امروز نیست و همیشه وجود دارد. من از رویکرد فدراسیون تعجب می‌کنم؛ پرسپولیس و استقلال شرایط مشابهی داشته و هر ۲ تیم در فیفا پرونده دارند اما چرا فقط پرسپولیس از جذب بازیکن خارجی منع شده است؟ وزارت ورزش همان‌طور که تکلیف استقلال را مشخص کرد، باید خیلی زودتر از این‌ها تکلیف پرسپولیس را مشخص می‌کرد. پرسپولیس با ۵ قهرمانی پیاپی و ۲ حضور در فینال لیگ قهرمانان، تیم اول فوتبال ایران است و باید تکلیف تیم مدیریتی، بودجه مالی و اسپانسر باشگاه مشخص شود. امیدوارم هرچه زودتر تکلیف هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه مشخص شود. به نظرم پرسپولیس مدیرعاملی مثل آجرلو می خواهد که کارکشته باشد و فوتبال را بشناسد. شما می بینید که در همین مدت کوتاه استقلال را به آرامش رساند و کارهای خوبی انجام داد.

به نظر شما پرسپولیس امسال هم می تواند قهرمان شود؟

کار سخت است ولی تازه اول لیگ است و هنوز اتفاق عجیبی رخ نداده است. ما  مدعی هستیم و  شکست مقابل آلومینیوم باید درسی باشد که دوبرابر تلاش کنیم. بازیکنان باید دوچندان تلاش کنند تا این نتایج خوبی بگیریم  زیرا امتیازات اول فصل خیلی مهم است. به نظرم بازهم مدعی قهرمانی هستیم.

اخبار فوری پرسپولیس

پرسپولیس به مدیرعاملی مانند استقلال نیاز دارد!/ بازیکنان گل محمدی ضعیف نیستند

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ