حکم اعدام برای یک زن و مرد به جرم زنای محصنه

0

ساتین نیوز: روزنامه «شرق» در شماره امروز خود در گزارشی نوشته که یک مرد ۲۷ ساله و یک زن ۳۳ ساله بابت رابطه‌شان به اتهام «زنای محصنه» به اعدام محکوم شده‌اند.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از این روزنامه نوشت:

بیست و چهارم دی سال گذشته زن جوانی به نام مریم به پلیس آگاهی رفت و از شوهرش میثم و زن جوانی به نام ساره که با او رابطه پنهانی داشت، شکایت کرد.

او گفت: مدتی بود به رابطه همسرم و یک زن جوان مشکوک شده بودم تا اینکه مدارکی به دست آوردم که رابطه کثیف آنها برایم ثابت شد. این زن فیلم هایی را از شوهرش و زن جوان ارائه داد که حکایت از رابطه پنهانی آنها با یکدیگر داشت.

با این شکایت دستور جلب دو متهم صادر شد و آنها بازداشت شدند. میثم ۲۷ ساله مدعی بود با ساره رابطه ای نداشته و بی دلیل بازداشت شده است؛ اما ساره ۳۳ ساله به مأموران گفت: من شوهر دارم. سال ۹۲ ازدواج کردم و حالا پسری چهارساله دارم. مدتی قبل با میثم آشنا و به او علاقه مند شدم. من و میثم نیمه شب به خانه مجردی او رفته بودیم که ساعت هشت صبح ازسوی مأموران دستگیر شدیم.

این زن درحالی که اشک می ریخت، گفت: من اشتباه کرده ام و پشیمان هستم. شوهرم از این ماجرا هیچ اطلاعی ندارد.

به دنبال اظهارات زن جوان، پدرشوهر وی از او و میثم شکایت کرد. با این شکایت گوشی های موبایل زن و مرد جوان مورد بازبینی قرار گرفت و رابطه پنهانی آنها تأیید شد. دراین میان مریم از جرم شوهرش و ساره گذشت و گفت: به خاطر اختلاف های قدیمی شش ماه است که رابطه خوبی با همسرم ندارم. به همین خاطر از جرم او و ساره گذشت می کنم؛ اما پدرشوهر ساره به اتهام زنای محصنه از این زن و مرد شکایت و برایشان تقاضای اشد مجازات را مطرح کرد. به این ترتیب پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه دادگاه زن جوان جرمش را گردن نگرفت و مدعی شد با میثم فقط رابطه دوستانه داشته است. میثم نیز اتهام زنای محصنه را گردن نگرفت؛ اما وقتی قضات دادگاه فیلم او را نشان دادند، جرمش را پذیرفت و هر دو متهم به عنوان آخرین دفاع ابراز پشیمانی کردند.

در پایان جلسه قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده هر دو متهم را به خاطر زنای محصنه به مرگ محکوم کردند، اما دو متهم به حکم صادره اعتراض کردند. به این ترتیب پرونده در شعبه ۲۶ دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و قضات عالی رتبه پس از بررسی پرونده با توجه به مستندات و فیلم های موجود حکم اعدام این زن و مرد را تأیید کردند.

هرزگی زنان شوهردار مجازات رابطه نامشروع مجازات اعدام متاهلم و عاشق مرد متاهل شدم فیلم روابط نامشروع شرایط صیغه موقت زن شوهردار شرایط اثبات زنای محصنه زنای غیر محصنه زنان متاهل تنوع طلب زن شوهردار و دوست پسر رابطه نامشروع زنان شوهردار رابطه نامشروع جنسی رابطه جنسی با زن شوهردار رابطه با مرد متاهل خیانت زن متاهل خاطرات رابطه پنهانی حکم زنای زن شوهردار چگونه یک زن شوهردار را عاشق خود کنیم چگونه با زن متاهل دوست شویم اخبار اعدام اثبات رابطه نامشروع آیا میتوان زن شوهردار را صیغه کرد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ