طاهری: نمی‌خواهیم مانند برخی مربیان داور را تحت تأثیر قرار دهیم اما اجازه حق‌خوری هم نخواهیم داد

0

پایگاه خبری ساتین- بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت، استقلالی‌ها با شلوغ‌کاری به دنبال تحت‌تأثیر قرار دادن داور نیستند و البته اجازه حق‌خوری هم به کسی نخواهند داد.

به گزارش فتبالی و به نقل از تسنیم، بیژن طاهری درباره تساوی یک – یک تیم فوتبال استقلال مقابل فجرسپاسی شیراز در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار داشت: ابتدا از هواداران‌مان در شیراز تشکر می‌کنم که از زمان ورود تا بازگشت ما به تهران استقبال خوبی داشتند. حیف که آنها نمی‌توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند و جای‌شان خالی است. می‌دانستیم چه بازی سختی داریم و فجر چطور سد محکمی خواهد شد. نیاز به زمین خوب داشتیم که هر دو تیم فوتبال خوبی بازی کنند، اما متأسفانه متوجه شدیم زمین کیفیت خوبی ندارد. شرایط زمین به گونه‌ای نبود که بتوانیم فوتبال خوبی را روی آن به نمایش بگذاریم.

«اواخر بازی تحت فشار قرار گرفتیم و گل خوردیم.»، وی با بیان این جمله افزود: ضعف داوری در این دیدار مشهود بود و گل ارسلان مطهری را آفساید اعلام کردند، در صورتی که به گفته بسیاری از کارشناسان گل استقلال سالم بوده است. پیش از گل فجر، خطایی به سود آنها اعلام شد که دلیلش را متوجه نشدیم. ما دوست نداریم مثل برخی مربیان با مطرح کردن صحبت‌هایی داوران را تحت تأثیر قرار دهیم. آقایان! تیم ما استقلال است و باید پاسخگوی میلیون‌ها هوادار باشیم. نمی‌خواهیم با شلوغ‌کاری داوران را تحت تأثیر قرار دهیم. البته قرار هم نیست خیلی راحت با اشتباهات داوری امتیاز از دست بدهیم و حق استقلال خورده شود.

 سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات علی‌اصغر کلانتری سرمربی فجرسپاسی شیراز که مدعی بود مقابل استقلال خوب بازی کردند و داور نباید به سود آبی‌پوشان پنالتی می‌گرفت، گفت: او درست می‌گوید، فجر خوب بازی کرد. کلانتری از مربیان بسیار خوب لیگ است، اما پنالتی استقلال طبق گفته کارشناسان پنالتی بود. یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه ما هم رخ داد که کمک داور باهوش عمل کرد و پنالتی نگرفت. بازیکن فجر مصنوعی رفتار کرد و خودش را روی زمین انداخت. آقای کلانتری، اگر اعتراض‌هایی که شما و نیمکت‌تان به داور می‌کردید، نیمکت استقلال انجام می‌داد، داور سرمربی یا مربی ما را اخراج نمی‌کرد؟ آنها دسته جمعی به سمت داور حمله می‌کردند. داور هم باید قاطعانه با نیمکت فجر برخورد می‌کرد.

طاهری در پایان گفت: بار دیگر از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند. روز گذشته با وجود اینکه تماشاگران را به بیرون هدایت کردند، اما هر جایی را می‌دیدیم، تماشاگر حضور داشت. اگر قرار به حضور تماشاگران بود، حق هواداران استقلال بود که در ورزشگاه حاضر باشند، چون از شب قبل از بازی کنار ما بودند.

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

طاهری: نمی‌خواهیم مانند برخی مربیان داور را تحت تأثیر قرار دهیم اما اجازه حق‌خوری هم نخواهیم داد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ