لیگ یک| توقف مس کرمان مقابل ماشین سازی/ پیروزی قاطع قشقایی در روز تساوی خیبر

0

پایگاه خبری ساتین- در پایان هفته چهارم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال، خیبر خرم آباد باوجود توقف مقابل مس شهر بابک همچنان صدرنشین باقی ماند.

به گزارش ساتین، هفته چهارم از رقابتهای لیگ دسته اول امروز برگزار شد و در مهم‌ترین دیدار امروز خیبر خرم آباد صدرنشین مسابقات مقابل مس شهر بابک متوقف شد. با این وجود خیبر همچنان در پایان هفته چهارم نیز صدرنشین این مسابقات باقی ماند.

مس کرمان دیگر نماینده استان کرمان نیز در خانه خودش مقابل ماشین سازی با نتیجه یک – یک متوقف شد که این نخستین امتیاز این فصل ماشین سازان بود. تیم رایکا در حالی در خانه خود مقابل ملوان بدون گل متوقف شد که بیش از ۴۰ دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کرد.

سایپا دیگر تیم مهم و مطرح حاضر در این مسابقات نیز مقابل ویستا توربین نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل نگرفت تا کماکان در میانه جدول باقی بماند و شهرداری همدان نیز با یک گل میهمانش شاهین شهرداری بوشهر را شکست داد و با تفاضل گل بهتر نسبت به ملوان به رده سوم جدول صعود کرد.

یکی از نتایج خوب هفته چهارم را تیم قشقایی شیراز به دست آورد که در خانه خود موفق شد تیم خوب استقلال ملاثانی را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داده و به رده دوم جدول صعود کند.

بهترین نتیجه هفته چهارم را تیم آرمان گهر به دست آورد که موفق شد در اهواز استقلال خوزستان را با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب کند. و در آخرین بازی امروز هم پارس جنوبی جم در خانه خود مقابل خوشه طلایی بدون گل متوقف شد که این هم نخستین امتیاز پارس جنوبی دراین فصل بود.

خلاصه نتایج هفته چهارم رقابتهای لیگ دسته اول به شرح زیر است:

رایکا بابل صفر – ملوان انزلی صفر

شهرداری همدان یک – شاهین شهرداری بوشهر صفر

مس کرمان یک – ماشین سازی تبریز یک

مس شهر بابک یک – خیبر خرم آباد یک

شهرداری آستارا صفر – بادران تهران صفر

ویستا توربین صفر – سایپا صفر

قشقایی شیراز ۳ – استقلال ملاثانی صفر

استقلال خوزستان صفر – آرمان گهر ۳

پارس جنوبی جم صفر – خوشه طلایی ساوه صفر

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

لیگ یک| توقف مس کرمان مقابل ماشین سازی/ پیروزی قاطع قشقایی در روز تساوی خیبر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ