تسخیر لیگ برتر اوکراین توسط مهاجمان ایرانی

0

ساتین نیوز –

سایت KP اوکراین در مطلبی با عنوان «مهاجمان ایرانی لیگ برتر اوکراین را تسخیر می‌کنند»، نوشت: دو مهاجم تیم زوریا لوهانسک یعنی شهاب زاهدی و اللهیار صیادمنش بازی‌های خوبی را در این تیم انجام می‌دهند. آنها با گلزنی و کسب امتیاز در هر بازی تیم تحت هدایت ویکتور اسکریپنیک را به رده‌های بالاتری سوق می‌دهند.

زاهدی در فصل جاری لیگ برتر اوکراین تاکنون شش گل به ثمر رسانده است. همین آمار برای دیگر هموطنش یعنی صیادمنش به ثبت رسیده است. صیادمنش در بازی هفته قبل لیگ برتر اوکراین برابر متالیس دو گل زد و پیش از آن نیز با گلزنی‌اش باعث پیروزی زوریا لوهانسک برابر کولوس شد. شهاب زاهدی و اللهیار صیادمنش در بازی هفته گذشته لیگ کنفرانس اروپا باعث پیروزی زوریا لوهانسک برابر زسکا بلغارستان شدند. هر کدام یک گل در این بازی زدند. دو هفته قبل نیز در بازی رفت برابر حریف بلغاری صیادمنش گل پیروزی تیمش را به ثمر رسانده بود.

تیم زوریا لوهانسک شب گذشته با هت‌تریک شهاب زاهدی در لیگ برتر اوکراین ۳ بر صفر برابر ورس لیونه پیروز شد. گل نخست زاهدی روی پاس صیادمنش به دست آمد.

تیم زوریا لوهانسک با ۲۹ امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر اوکراین جای دارد. تیم‌های شاختار دونتسک و دینامو کیف با امتیاز مشابه ۳۵ اول و دوم هستند.

عملکرد لژیونر های ایرانی اسامی لژیونرهای ایران

تسخیر لیگ برتر اوکراین توسط مهاجمان ایرانی

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ