خریدهای خارجی پرسپولیس وارد تهران شدند/ واکنش مدیر استقلال

0

پرسپولیس نیوز

وحدت هنانوف و منوچهر صفروف وارد تهران شدند تا پس از مذاکره نهایی با باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را برای دو فصل عقد کرده و در تمرینات این تیم حاضر شوند.

این دو بازیکن در استقلال تاجیکستان حضور داشتند که پس از جلب نظر یحیی گل محمدی اقدام به فسخ قرارداد با باشگاه خود گرفتند تا به عنوان بازیکن آزاد بتوانند در پرسپولیس بازی کنند.

جهانگیر مدیر ورزشی باشگاه استقلال تاجیکستان در این زمینه گفت: در مورد جذب این بازیکنان درخواست‌هایی داشتیم و با آن موافق هستیم. تنها چند مساله کوچک مانده که باید امضا شود. از سوی ما هیچ منعی بابت حضور این بازیکنان و پیوستن آنها به پرسپولیس وجود ندارد.

وی با اشاره به اهمیت حضور این دو بازیکن در لیگ برتر فوتبال ایران، افزود: حضور این بازیکنان در ایران می‌تواند به پیشرفت فوتبال تاجیکستان نیز کمک زیادی می‌کند چرا که پرسپولیس باشگاه بزرگی در ایران و آسیا به حساب می آید و توانسته در پنج سال گذشته ۵ بار قهرمان لیگ ایران شود و ۲ هم به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده است.

شایان ذکر است یحیی گل محمدی همچنان قصد دارد خریدهای دیگری را داشته باشد تا مدافع عنوان قهرمانی برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر با تازه واردها به میدان برود.

تیم فوتبال پرسپولیس از چهار بازی ابتدایی خود، تنها هفت امتیاز کسب کرد تا در رتبه ششم جدول قرار بگیرد.

اخبار فوری پرسپولیس

خریدهای خارجی پرسپولیس وارد تهران شدند/ واکنش مدیر استقلال

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ