۵۰۰۰ لیر ترکیه چند تومان است؟

0

۴۵۰۰ لیر چند تومان است ۱۰۰۰ لیر ترکیه به تومان امروز

قیمت لیر ترکیه روز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ برخلاف قیمت دلار حرکت کرده و ارزان شده است. قیمت لیر ترکیه تا ظهر امروز در حالی به دو هزار و ۸۷۵ تومان رسیده که در روز چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته به ترتیب با نرخ دو هزار و ۸۹۰ تومان و دو هزار و ۸۸۵ تومان فروخته می‌شد، اما امروز شنبه که همه حواس‌ها به رکوردشکنی‌های پیاپی دلار است، لیر نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته ۱۰ تومان ارزان شده است.

۵۰۰۰ لیر ترکیه برابر است با ۱۴,۳۷۵,۰۰۰ تومان است؟

قیمت لیر ترکیه در روز شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ دو هزار و ۸۷۵ تومان بود. روز یکشنبه ۱۶ آبان لیر ۲۰ تومان گران شد و در صرافی‌های بازار آزاد با قیمت دو هزار و ۸۹۵ تومان به فروش رسید. لیر روز دوشنبه ۱۷ آبان در نیمه اول معاملات با نرخ دو هزار و ۹۱۰ تومان معامله شد، اما در نیمه دوم روز عقب‌نشینی کرد و روی پله دو هزار و ۸۹۵ تومان متوقف شد. قیمت لیر در روز سه‌شنبه ۱۸ آبان بدون تغییر باقی ماند، اما در روز پایان معاملات روز چهارشنبه ساعت رسیدن قیمت لیر به دو هزار و ۹۰ تومان بودیم. پنجشنبه ۱۹ آبان بازار آزاد ارز تحت تاثیر افزایش قیمت دلار قرار داشت. در این روز دلار در پایان معاملات غیررسمی آخر هفته روی ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ایستاده بود، اما قیمت لیر ترکیه پنج تومان کاهش پیدا کرد و به دو هزار و ۸۸۵ تومان رسید. نهایتا امروز در نیمه اول معاملات بازار آزاد لیر با نرخ دو هزار و ۸۷۵ تومان روی تابلو صرافی‌ها رفت.

در حال حاضر قیمت لیر ترکیه چقدر می باشد؟

در حال حاضر قیمت هر لیر ترکیه ۲۲,۸۰۰ ریال

هر لیر ترکیه در روزهای مشابه هفته گذشته یعنی در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ با رقم ۲۰,۶۰۰ ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش ۱۰.۶۷ درصدی یا ۲,۲۰۰ ریال لیر ترکیه نسبت به هفته گذشته می باشد.

در حال حاضر قیمت دلار /به لیره ترکیه چقدر می باشد؟

در حال حاضر قیمت هر دلار / لیره ترکیه ۱۳.۳۲۹۹ ریال می باشد

۱ USD = 12.835500 TRY
۱ USD = 12.84 TRY / 1 TRY = 0.08 USD

هر ۵۰۰۰ لیر ترکیه چند تومان است؟

۱۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

نرخ تبدیل لیر ترکیه به تومان: ۲,۳۴۰

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۹/۳۰

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ