ضرر جراحی بینی برای بازیگر زن معروف ایرانی + عکس

2

فرناز رهنما نازنین سریال ساختمان پزشکان و الهام سریال هفت سنگ متولد سال ۱۳۶۰ در اصفهان است.

همسر فرناز رهنما مصاحبه بازیگران عکس جدید بازیگران بیوگرافی فرناز رهنما

او در گفتگویی با اشاره به عمل جراحی بینی خود از علاقه پیشین خود به این عمل و سپس پشیمانی از انجام آن گفته است: “من دبیرستانی بودم که متوجه شدم تنفس از راه بینی‌ام سخت شده و با تغییر شکلی که بینی‌ام پیدا کرده بود هنگام نفس کشیدن بینی من سوت می‌کشید بنابراین وقتی به دکتر مراجعه کردم متوجه شدم بینی‌ام در کودکی شکسته و به دلیل اینکه درد و خونریزی نداشته کسی متوجه این شکستگی نشده است به همین دلیل با توصیه پزشک سال ۷۶ زمانی که ۱۶ سالم تمام نشده بود، جراحی بینی انجام دادم. باوجود علاقه‌ای که به عمل زیبایی بینی در آن سن داشتم دکترم اصلا با عمل زیبایی بینی موافقت نکرد و تنها استخوان شکسته بینی‌ام را صاف کرد.

همسر فرناز رهنما مصاحبه بازیگران عکس جدید بازیگران بیوگرافی فرناز رهنما

بعد از گذشت چند سال از جراحی بینی با توجه به اینکه عمل بینی در صورتم کاملا مشهود بود، خیلی دوست داشتم این عمل را آن سال انجام نمی‌دادم چون معتقدم صورت هر چه طبیعی‌تر باشد، دلنشین‌تر است .به ویژه در هنرپیشه بودن که بازیگر هر چه ظاهرش طبیعی‌تر باشد قدرت مانور گریم بیشتر و دایره و تنوع  نقش‌های پیش رویش بزرگ‌تر است. در حالی که بینی و صورت عمل شده دست و پای آدم را می‌بندد. به ویژه من که علاقه زیادی برای کار در نقش‌های تاریخی دارم تا امروز از بازی در این کارها محروم شده‌ام و بینی عمل شده‌ام مشکل‌ساز بوده است.”

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. عاطفه می گوید

    تو سریال تاریخی معمای شاه نصف بیشتر بازیگرا بینی هاشون رو عمل کردن. شما هم امیدوار باش که بالاخره نقش تاریخی بهت پیشنهاد میشه….

  2. علی می گوید

    برای اینکه تابلو عملمیکنید. این همه هنرپیشه خارجی جراحی کردن و توی همه فیلم ها بازی میکنن.