آزار جنسی زن کره‌ای توسط یکی از مسوولان تیم‌ امید کشورمان

3

پلیس کره‌جنوبی روز گذشته اعلام کرد که در جریان بازی روز دوشنبه ایران و ویتنام که به شکست چهار بر یک تیم ملی کشورمان منجر شد یکی از زنان داوطلب برگزاری مسابقات از سوی یکی از مسئولان تیم ملی فوتبال ایران مورد آزار جنسی قرار گرفته که با شکایت زن کره‌ای فعلا نمی‌تواند کره‌جنوبی را ترک کند.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی تیم ملی فوتبال امید آزار جنسی زنان و دختران
به گزارش تابناک به نقل از رویترز، مقامات پلیس کره‌جنوبی اعلام کردند که این مرد ۳۸ ساله ایرانی پس از بازجویی پذیرفته که تماس فیزیکی با یکی از داوطلبان امور اجرایی مسابقات داشته اما معتقد است که هیچ کار غیرقانونی انجام نداده است.
یکی از مسئولان برگزاری مسابقات آسیایی اینچئون اعلام کرده که فرد بازداشت شده از مسئولان تیم ملی فوتبال ایران بوده است. همین‌طور زن کره‌ای که در این ماجرا مورد ازار جنسی قرار گرفته به پلیس گفته که این اتفاق بعد از مسابقه و هنگامی که وی و یکی از مسئولان تیم ملی می‌خواستند با هم عکس بگیرند رخ داده است.
پلیس کره‌جنوبی اعلام کرده فرد مجرم در حال حاضر آزاد است اما اجازه خروج از کره را ندارد. همین‌طور کمیته رسمی مسابقات آسیایی اینچئون «IAGOC» بروس‌لی را به عنوان مسئول رسیدگی این پرونده قرار داده است و اعلام کرده که در ضمن بررسی این ماجرا در صورت رخ دادن اتفاقات مشابه تنبیه سنگین‌تری را برای متخلفان در نظر خواهد گرفت.
تیم ملی فوتبال امید ایران در نخستین بازی خود در بازی‌های آسیایی اینچئون روز گذشته با نتیجه ۴-۱ مغلوب ویتنام شد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. حجت الله می گوید

  بروس لی!!؟؟
  یا خدا نکشتش یه وقت

 2. مریناز می گوید

  لطفا نامش و عکسش رو هم بزارین تو سایت. تا ملت بدونن بچه هاشونو با چه کسایی میفرستن اردو تیم ملی یه کشور دیگه .

 3. سیمین می گوید

  امیدهای آینده کشور به امید چه کسانی تعلیم و تربیت میشن؟
  آقا فرموده نمیدونسته این کار غیر قانونیه؟!!!!!!! پس بگو تمام عمر ۳۸ ساله در ایران چه گند و کثافتی بالا آورده یعنی واقعا تا حالا هیچکس متوجه این لجن نبوده؟ تازه بهش مسئولیتهای مهم هم میدن؟ این از مسئولین ورزشی ماست؟ مائی که اینهمه از اخلاق و معرفت در کشورمون دم میزنیم به خارجیها هم گوشه میزنیم ؟
  کاش کره ایها چشمشم درمیاوردن . در مورد این جنایتکارهای پنهان هیچ اصول انسانی نباید رعایت بشه.