دکمه‌ شلوار تجاوز جنسی به دختر زیبای مدرسه را لو داد

2

دختر زیبای مدرسه که پشت ساختمان دبیرستان توسط همکلاسی سابقه‌ خود مورد تعرض جنسی وحشیانه قرار گرفته بود، برای رسیدن به حقش یعنی زندانی شدن پسر شیطان صفت، ‌تلاش می‌کند ولی با وجود مداراک کافی هنوز به حقش نرسیده است.

عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی در مدرسه تجاوز جنسی به دختر تجاوز جنسی به دانشجو
دختری به نام الیا اهل شمال غرب لندن که ۲۹ آوریل امسال توسط همکلاسی سابق خود مورد تجاوز جنسی در پشت مدرسه قرار گرفته بود، ‌به دادگاه فرا خوانده شد تا به شکایتش رسیدگی شود.

در ابتدای جلسه دادگاه ماموران پلیس چکیده‌ای از جزئیات و دست آورد‌هایشان را به قضات ارائه دادند که  در این گزارش آمده بود، در ۲۹ آوریل امسال الیا که ۱۶ سال سن داشت زمانی که از مدرسه خارج می‌شود، ‌با یکی از دوستان پسر خود که زمانی با یکدیگر همکلاسی بودند، مواجه می‌شود.

این پسر شرور به محض دیدن الیا،‌ او را با ترفندی به پشت مدرسه و علفزار‌ها می‌کشاند و سپس در موقعیتی مناسب به الیا حمله کرده و با ضرب و شتم، دختر بی‌گناه را مجبور به اقدام خواسته‌های بی‌شرمانه‌اش می‌کند.

پس از شکایت دختر جوان در کمتر از ۲۴ ساعت پسر شرور دستگیر می‌شود، ولی در ابتدا منکر هرگونه ضرب و شتم و یا تجاوزی می‌شود تا اینکه ماموران پلیس موفق شدند، دکمه شلوار پسر شرور را در محل تجاوز پیدا کنند و با این مدرک پسر شرور را وادار به اعتراف کنند.

همین مدرک باعث شد تا این پسر شرور به حمله به سمت الیا اعتراف کند، ولی بازهم تجاوز جنسی به این دختر را کذب خواند و با صحبت‌های ضد و نقیض قصد داشت تا پلیس را فریب دهد ولی این موضوع هم با اعلام نتیجه پزشکی قانونی که تجاوز به دختر جوان را تائید می‌کرد، رد شد.

قضات با شنیدن این صحبت‌ها از پسر شرور خواستند تا از خودش دفاع کند که او گفت: الیا با رضایت با او به پشت مدرسه آمده است و خودش درخواست کرده است که با یکدیگر رابطه داشته باشیم.

البته این صحبت‌های مضحک این پسر شرور در حالی رد شد که آثار جراحت در صورت و بدن الیا هنوز وجود داشت و او با شنیدن این صحبت‌ها ناگهان اشک بر روی گونه‌هایش سرازیر شد و برای دقایقی دادگاه را ترک کرد.

برخی از نزدیکان الیا که در دادگاه حضور داشتند رو به قضات گفتند: لب‌های الیا پس از این جنایت دیگر به لبخند باز نشده است و همچنین از رفتن به مدرسه ترس دارد،‌ شب ادراری و دائم در روشنایی بودن نیز از دیگر آثار مخرب عمل این پسر شرور بوده است و اکنون این پسر می‌گوید، الیا با درخواست خود به رابطه نامشروع تن داده است.

سپس وکلای این پسر شرور با درخواست مکتوب از دادگاه خواستند تا روند رسیدگی به این پرونده به زمانی دیگر موکول کند تا بررسی‌های بیشتری صورت بگیرد.

قضات نیز در عین ناباوری با خواسته وکلای این پسر شرور که پدرش از ثروتمندان لندن به شمار می‌آمد موافقت کردند و سرانجام جلسه دادگاه به آخر ماه سپتامبر موکول شد.

از سوی دیگر دادگاه در حالی که هنوز اشک‌های دختر جوان بر روی صورتش خشک نشده بود،‌ پایان جلسه رسیدگی را اعلام کرد و از انجمن حمایت از قربانیان خشونت‌های جنسی که با شعار Stop child sex abuse – ChildLine can change the lives of children در سال گذشته فعالیت خود را در لندن آغاز کرد،‌ درخواست کرد تا راه دوباره بازگشت به زندگی را به این دختر قربانی بیاموزند.

گفتنی است، فساد در مدارس لندن به حدی رسیده است که حتی جامعه شناسان و برخی سیاستمداران به طور علنی و غیرعلنی فاجعه بزرگ را در انتظار نسل آینده انگلستان می‌دانند و یکی از اصلی ترین دلایل گسترش فساد و تجاوز‌ها را عدم برخورد قانونی و رشوه خواری دولتمردان و مسئولان قضایی می‌پندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. عدل ناياب می گوید

    فکر میکنم قضات این پرونده با قضات پرونده سعید طوسی مشورت میکنن.

    1. ._. می گوید

      دمت گرم خوب بهشون ریدی مدرسه های ما خوبن مدرسه دخترانه شهرمون از کلاس های ۵تا۷ توی یک سال ۸ تا جنین توی دست شویی ها پیدا کردن این سایتو میدی مخوان چی کارکنن میخوان بگن ما خوبیم همه بدن