دختر دانشجویی که رختخواب تجاوزش را همواره با خود حمل می نماید! + عکس

5

تجاوز جنسی ممکن است هر جایی صورت گیرد اما من در اتاقم مورد تجاوز قرار گرفتم.من با خود تشک خود را همیشه بدوش می کشم و از مسولین اتظار دارم فرد خاطی را از دانشگاه اخراج نمایند.

همه افرادی که به نحوی در جامعه مورد سو قصد افراد شیطان صفت قرار می گیرند سعی می نمایند آبرو و حیثیت خود را حفظ کرده و از مجاری قانونی پیگیر اعاده حیثیت خود باشند.

 

اما اخیرا دختر دانشجو به روش متفاوت سعی دارد حیثیت بر باد رفته خود را بدست اورد.او هر کجا می رود تشکش را بدوش می کشد.در واقع او رختخوابی را با خود همراه دارد که روی ان ابرو و حیثیتش بر باد رفته است.

دختر دانشجوی کلمبیایی هنگامی که از سوی یکی از همکلاسیهایش در سال ۲۰۱۲ در خوابگاهش مورد تجاوز قرار گرفت و مسولین نیز در این امر وی را مورد غفلت قرار دادند و حاضر نشدند فرد خاطی را به جزای عملش برسانند تصمیم گرفت تشک تجاوز را بدوش گرفته تا بدین ترتیب به افراد بفهماند که حق او در جامعه پایمال شده است.او حتی پایان نامه فارغ التحصیلی خود را بع تجاوزش اختصاص داد و نام تز خود را “نمایش تشک&حمل و نقل سنگین”نامید.

خانم “اما سالکوویچ”می گوید:تز پایان نامه اش سمبلی از سنگینی غمبار تجاوزی است که به صورت عمدی توسط یکی از همقطاریهایش صورت گرفت و توسط مسولین به باد فراموشی سپرده شد”.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی به دختر تجاوز جنسی به دانشجو

به گزارش روزنامه تایم خانم اما تنها فردی نیست که درگیر اعاده حیثیت خود می باشد.سال گذشته نیز دو دختر دانشجوی دیگر توسط همان دانشجو مورد تجاوز قرار گرفتند که متاسفانه از سوی مسولین دانشگاه هیچ حرکتی صورت نپذیرفته است.

به گزارش دیلی خبر میل انلاین نیز نوشت موضوع خانم اما به اطلاع اداره پلیس نیویورک رسید اما تا کنون اتهامی متوجه کسی نشده است.

خانم اما به خبرگزاری دیلی اسپکتیتور می گوید:تجاوز ممکن است هر جایی صورت گیرد اما من در اتاقم مورد تجاوز قرار گرفتم.من با خود تشک خود را همیشه بدوش می کشم و از مسولین اتظار دارم فرد خاطی را از دانشگاه اخراج نمایند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. wewe می گوید

  خب بدبخت انقدر لخت میگردی بقیه رو تحریک میکنی دیگه، خخخخخخخ
  دلیل حجابو حالا بفهمید.

  1. باران می گوید

   همینو تعجبم با این تیپش باید توقع چنین کاری رو داشته باشه

 2. حجت الله می گوید

  خوش به حالشون خابگاهشون چه تشکایی بهشون میده…
  خابگاه ماکه هشت نفر توی ی اتاق ۱۵ متری با ی دونه تخت و یدونه نئوپان خالی روش!! ولی خب خدارو شکر که همینم میدادند بهمون!!!
  البته ناحق نگم موکت داشت کف اتاقمون!!! توالت داشت، حموم، آشپز خونه، شیر آب، چاه فاضلاب؛ مهمتر ازهمه جاکفشی و…

 3. باران می گوید

  باز بگید چرا حجاب اجباری و این حرفها!

 4. شب بیدار می گوید

  بیشتر به جلب توجه میماند تا اعاده حیثیت