ارگانی برای ازدواج های موقت تشکیل شود

5

حجت‌الاسلام محمدجواد قهرمانی با اعلام مطلب فوق گفت: بی حجابی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در دین مبین اسلام به صورت جدی مورد نهی قرار گرفته و یکی از ابزارهای مهم برای دشمنان اسلام است.

او در ادامه گفت: بی حجابی اولین قدم برای ورود به وادی گناهان بزرگ‌تر است و لذا دشمنان اسلام با روانشناسی و جامعه شناسی از کشورهای اسلامی نقطه ضعف‌هایی را پیدا کرده و سعی در ترویج فساد و فحشاء و روابط نامشروع در بین قشر جوان جامعه برای پیشبرد اهداف شوم خود دارند.
قهرمانی با اشاره به اهداف پلید شبکه‌های اجتماعی و ضد ایرانی گفت: هدف اصلی این شبکه‌ها که تحت سلطه دشمنان اسلام فعالیت می‌کنند، ترویج بی حجابی و برهنگی در بین جوانان است چرا که با این کار تمامی افکار جوانان درگیر خود شده و نمی‌توانند به درستی در مورد مسائل مختلف تصمیم گیری کنند.
او ادامه داد: این استراتژی دشمنان اسلام برای مشغول کردن جوانان به خود و مسائل جنسی طراحی شده و متاسفانه در طی چندین سال گذشته این فعالیت‌ها برای از بین بردن جایگاه والای زن توسط تریبون این رسانه‌ها و شبکه‌های وابسته به غرب بیشتر شده است.
قهرمانی نیازها و غریزه‌های جنسی را از مهم‌ترین عوامل ترویج فساد دانست و گفت: متاسفانه در چندین سال گذشته کاری برای حل کردن اساسی این مشکل انجام نشده و حتی ارگان خاصی برای ازدواج‌های موقت و دائم و ایجاد یک فضای مناسب در جهت حل مشکلات جنسی جوانان را دستور کار نداریم.
او گفت: پس از گذشت چندین سال از انقلاب، هر روز جای خالی یک نهاد مستقل برای حل کردن نیازهای جنسی و ازدواج جوانان حس می‌شود ولی تاکنون اقدامی درخور و شایسته‌ای که بتواند چاره‌ای اساسی برای حل این مشکل باشد انجام نشده است.
قهرمانی گفت: دشمنان اسلام و مسلمین پس از بررسی‌های موشکافانه و دقیق بر روی جوامع مختلف اسلامی نقاط ضعف را شناسایی کرده و سعی در ضربه زدن به فرهنگ و بدبین کردن روحانیون، مسجد و در کل دین اسلام دارند که وظیفه تمامی مسلمانان است که برای جلوگیری از تهاجم فرهنگی و هرگونه ایجاد تعارض در دین اسلام قدمی اساسی بردارند.
او با بیان این‌که «امنیتی کردن نیازهای جنسی جوانان خیانت به کشور است» گفت: سرکوب کردن نیازهای جنسی جوانان راه حل جدی و کارا نیست و باید برای این کار تمامی ارگان‌های دولتی درگیر با این موضوع حداکثر توان خود را برای فرهنگ سازی و ارشاد جوانان به کار بگیرند.
مدیر کل حوزه‌های علمیه آذربایجان غربی گفت: امیدواریم تمامی جوانان در زیر سایه ولایت فقیه و منویات رهبر معظم انقلاب بتوانند گام بزرگی در نقش بر آب کردن نقشه‌های شوم دشمنان اسلام و ایجاد یک فضای مناسب و معنوی برای فرهنگ سازی در زمینه‌های مختلف دینی بردارند.
ایسنا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. حجت می گوید

  پس تو هر شهری ده تا شعبه نسبت به جمعیت بذارید…
  زناشم از کشور های رفیق وارد کنید…
  خیلی خوب میشه اگه بشه

 2. ریحانه می گوید

  خجالت بکشید ! اینا ترویج فساده ! ازدواج موقت هم شد راه

 3. یاسین خلیلی می گوید

  ارومیه ۳۶ساله

  1. یاسین خلیلی می گوید

   صیغه دو ماهه

 4. علی می گوید

  بی حجابی یکی از ابزارهای مهم برای دشمنان و اختلاس یکی از ابزارهای مهم برای دوستان است