انتشار عکس مزاحمت جنسی زن توسط همراه تیم فوتبال امید ایران

7

پلیس کره جنوبی از مسئول تدارکات تیم ملی فوتبال امید ایران (زیر ۲۳ سال) در مورد ایجاد مزاحمت جنسی برای یک زن بازپرسی کرده است.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی زن کره ای دختر کره ای اندام جنسی

به نوشته رسانه های کره جنوبی، این بازپرسی، در پی شکایت یک زن کره‌ای مطرح شده که جزو افراد داوطلب برای کمک به برگزاری رقابت های فوتبال در مسابقات آسیایی اینچئون بوده است.

پلیس در پی شکایت فرد مظنون را زندانی نکرده، ولی به او گفته که تا زمان بررسی اتهاماتش حق خروج از کره جنوبی را ندارد. در واکنش به این خبر، محمدحسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال ایران گفت: “دوستانی که همراه کاروان ایران در اینچئون حضور دارند ادعا می‌کنند که در انتشار این خبر بزرگنمایی شده و به نوعی آن را تکذیب می‌کنم.

وی در عین حال، با اشاره به اینکه “پلیس محلی در حال بررسی صحت و سقم این خبر بوده و قرار است نتیجه را به ما اعلام کند” افزود: “اگر تخلفی صورت گرفته باشد با هماهنگی فدراسیون با آن به شدت برخورد خواهیم کرد.” واقعه ای که به شکایت از یک مسئول ایرانی تیم فوتبال جوانان انجامیده، روز دوشنبه و در استادیوم انسانوا، محل بازی تیم های ایران و ویتنام رخ داده است. این بازی، به پیروزی ۴ بر ۱ تیم ویتنام انجامید.

به گفته پلیس، این فرد ۳۸ ساله قبول دارد که زن شاکی را لمس کرده، اما گفته که نمی‌دانسته کارش غیرقانونی است. این زن می گوید که مسئول ایرانی در هنگام گرفتن یک عکس دو نفره، بدن او را لمس کرده است. یکی از مسئولان کره ای برگزاری بازی های آسیایی گفته است که اگر چنین واقعه ای در طول بازی ها تکرار شود، با “اقدامات تنبیهی” شدیدی مواجه خواهد شد.

وی تاکید کرد که این اقدامات ممکن است شامل “محرومیت از بازی ها یا جلوگیری از خروج از کشور” هم بشود. تیم ملی فوتبال جوانان برای شرکت در رقابت های آسیایی اینچئون در کره جنوبی در این کشور به سر می برد. این بازی ها رسما روز جمعه افتتاح می شود، ولی رقابت های فوتبال، از روز یکشنبه شروع شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. سوده می گوید

  وا فقط لمس کرده ؟؟؟؟؟ یعنی خارجی ها به یه لمس ساده حساس هستن ؟ نیدونم والله به نظر من کار فراتر از لمس بوده

 2. elena می گوید

  واقعا خاک برسرش که اینجوری ابروریزی کرد تو دنیا مرتیکه هیز چش چرون با اون دستای هرزش .
  ببین چقد کمبود داشته تا یه زن دیده انقد زود شل شده حقشه انقد بزننش بمیره.

  1. پیمان ایرانی می گوید

   یعنی چی کمبود داشته!؟؟ ؟ میشه توضیح بدی؟؟ یعنی خودت الان سیرابی از روابط جنسی!؟؟ باکی! ؟؟ یعنی تو خودت برات پیش بیادچن تا مرد خوشتیپ ببینی شل نمیشی!؟ ؟

 3. محمد می گوید

  چه قدر زشته !!!!!!!!!!!!!!!

 4. حجت الله می گوید

  بابا یک کم وقت شناس باش
  هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
  یه نگاه دور و ورت بکن اومدی مسابقات خیر سرت
  اونطرفا که جا واسه این کارها زیاده!!! حتما بودجشو نداشتی!!!! نمیدونم والا
  مسئولین لطفا رسیدگی کنید بودجه لازم در اختیار این عزیزان قرار بدید که این آبرو ریزیها پیش نیاد

 5. افسانه می گوید

  خدا نابودش کنه،بی آبرو

 6. افشین می گوید

  هرکسی که پاش به بیرون از ایران میرسه فیلش یاد هندوستان میکنه به خدا همین تهران از تایلند بهتره