با میوه های استوایی عضله سازی کنید و چاق شوید

0

برای بعضی از افراد وزن اضافه کردن یا عضله ساختن می‌تواند چالش برانگیز باشد. اگرچه میوه‌ها معمولا به عنوان وعده غذایی محسوب نمی‌شوند، اما به نظر می‌رسد وقتی که قصد افزایش وزن دارید انواع میو‌ه های مختلف می‌توانند کالری‌های اضافی مورد نیاز بدن شما برای افزایش وزن را فراهم کنند.

علاوه براین، میوه‌ها سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای حفظ سلامت هستند. در ادامه میوه‌های سالم و پر کالری که می‌توانند به افزایش وزن تان کمک کنند را ارائه می‌دهیم.

اگرچه اکثر میوه‌ها کم کالری هستند، اما بیشتر آن‌ها به دلیل وجود کربوهیدرات بالاتر یا چربی محتویات شان می‌توانند به افزایش وزن کمک کنند. در اینجا ۴ نوع میوه تازه هستند که برای افزایش وزن شما مفید می‌باشند.

ویتامین و مواد مغذی وزن اضافه کردن میوه های عضله ساز میوه غذای عضله چیست عضله سازی مردان عضله سازی زنان عضله ساختن در خانه عضله ساختن طریقه مصرف ارده برای چاقی سلامت نیوز رژیم میوه خواری خواص میوه ها خواص موز خواص آووکادو چاقی و افزایش وزن چاقی جوانه گندم برای چاقی صورت برنامه غذایی برای عضله سازی اضافه وزن

۱. موز

اگر به دنبال افزایش وزن هستید موز انتخاب عالی می‌باشند. موز نه تنها مغذی است بلکه منبع خوبی از کربوهیدرات‌ها و کالری‌ها می‌باشند.

۲. آووکادو

آووکادو سرشار از مواد مغذی موثری است. بعلاوه این میوه حاوی کالری زیاد و چربی‌های سالمی است و برای افرادی که دنبال افزایش وزن هستند انتخاب خوبی می‌باشد.

۳. نارگیل

نارگیل میوه متنوعی است که به دلیل مزایای سلامتی بی شمارش محبوبیت‌های زیادی پیدا کرده است. همچنین نارگیل به دلیل چربی بالا و کربوهیدرات متعادلش منبع خوبی برای کالری‌ها است.

۴. انبه

انبه میوه خوشمزه و شیرینی است که میزان مواد مغذی را افزایش می‌دهد. انبه مانند موز منابع خوبی برای کالری و بیشتر به صورت کربوهیدرات می‌باشند.

منبع : بهداشت نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ