آسنسیو – رودریگو، مشکل شیرین آنچلوتی

0

رئال مادرید نیوز : رئال مادرید در حالی در برنابئو به مصاف اینتر رفت که صعودش به یک هشتم نهایی قطعی شود و با تساوی هم می توانست ب عنوان صدرنشین صعود کند. در این بازی کروس و آسنسیو گلهای رئال را زدند و تیم آنچلوتی پیروز شد.

آسنسیو در مقابل اینتر نیمکت نشین بود اما وقتی به عنوان یار تعویضی به جای رودریگو وارد زمین شد، گل پیروزی را زد. به نظر می رسد که آمادگی این دو بازیکن کاملا به سود آنچلوتی است چرا که بر اساس شرایط هر بازی می تواند به یکی از این دو فرصت بدهد.

کارلتو در حال حاضر در پست بال راست به دو گزینه نهایی رسیده: رودریگو گوئس و آسنسیو. در حقیقت گزینه هایی نظیر بیل و هازارد به علت مصدومیت یا نکارآمدی کنار رفته اند و این دو گزینه های نهایی هستند. کارلتو در پایان بازی مقابل اینتر گفت که بر اساس شرایط هر بازی می تواند به یکی از آنها فرصت بدهد. در حقیقت به گفته کارلتو اگر نیاز به فضاسازی و باز کردن بازی باشد، رودریگو گزینه مناسب تری است در حالی که اگر بخواهد تیم بسته تر بازی کند، به سراغ آسنسیو می رود. رودریگو در مقابل اینتر گل نزد اما نمایش قابل قبولی داشت. او یک شوت به تیرک زد و دو شوتش هم توسط هندانوویچ مهار شد. رودریگو در این بازی ۲۹ پاس داد که ۲۷ تایش به مقصد رسید، چهار توپربایی داشت که فقط یکی کمتر از کاسمیرو بود.

آسنسیو و رودریگو دو بازیکن با شیوه ای کاملا متفاوت هستند. رودریگو در این فصل ۴۴ توپ ربوده و اسنسیو ۳۳ تا. از سویی بازیکن برزیلی در ۹۲ دوئل شرکت کرده که ۴۰ تا را برده در حالی که اسنسیو رد ۴۶ تا شرکت کرده و ۱۷ تا برده. از سویی آسنسیو دریبل های موفق تری داشته (۷۵ دذرصد به ۳۳ درصد). در این فصل آسنسیو پنج گل زده و دو پاس گل داده در حالی که رودریگو دو گل زده و سه پاس گل داده است.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

آسنسیو – رودریگو، مشکل شیرین آنچلوتی

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ