قتل پدر توسط پسر با اسلحه شکاری

0

ساتین نیوز:مشخص شد پسر ۳۵ ساله به علت داشتن اعتیاد به مواد مخدر و اختلافات خانوادگی، با اسلحه شکاری پدر خود را به قتل رسانده است.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از فرارو، فرمانده انتظامی استان ایلام از قتل پدری توسط فرزندش با اسلحه شکاری و دستگیری قاتل در کمترین زمان خبر داد.

سردار دلاور القاصی مهر گفت: در جریان درگیری خانوادگی صبح امروز در روستای زرانگوش شهرستان بدره و قتل پدر به دست پسرش، بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام و دستگیری قاتل در دستور کار قرارگرفت.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی شهرستان بدره در محل و بررسی موضوع، مشخص شد پسر ۳۵ ساله به علت داشتن اعتیاد به مواد مخدر و اختلافات خانوادگی، با اسلحه شکاری پدر خود را به قتل رسانده است.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: با توجه به فرار متهم از محل حادثه، مکان های احتمالی اختفای وی توسط پلیس شناسایی و در حین خروج از استان، در محور های مواصلاتی شهرستان دره شهر دستگیر شد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه از متهم یک قبضه سلاح شکار به همراه ۲ عدد فشنگ کشف شد، گفت: متهم به پلیس آگاهی انتقال و پس از بازجویی های فنی و تخصصی به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه قتل پدرش را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

سقوط یک پاراگلایدر در دره کوه گنو

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ