مجازات سنگین داعش برای سیگاری‌ها + عکس

0

ساکنان شهرستان الحویجه در استان کرکوک خبر دادند که تروریست های داعش با سوزاندن مقادیر زیادی سیگار، اهالی را تهدید کرده اند که در صورت استعمال یا فروش دخانیات، مجازات خواهند شد.

به گزارش العالم، ساکنان شهرستان الحویجه در استان کرکوک خبر دادند که تروریست های داعش با سوزاندن مقادیر زیادی سیگار، اهالی را تهدید کرده اند که در صورت استعمال یا فروش دخانیات، مجازات خواهند شد. یکی از ساکنان این منطقه گفت: تروریست های داعش چند روز قبل از طریق بخشنامه ای به صاحبان مغازه ها اطلاع داده بودند که فروش سیگار بلامانع است، اما روز گذشته بعد از صدور فتوایی درباره منع استعمال آن، به اهالی اخطار دادند که در صورت فروش یا استعمال سیگار، ۳۰ ضربه شلاق انتظار آنها را می کشد.
عکس اعدام زن داعش جنایات داعش اخبار داعش
عناصر داعش در همین راستا مقادیر زیادی سیگار به ارزش ۳۰ میلیون دینار را از مغازه ها جمع آوری کرده و در وسط بازار به آتش کشیدند. بر اساس این گزارش، مسأله قابل توجه این است که داعش پیش از این، به صاحبان مغازه ها اجازه فروش سیگار داده بود، و با این کار آنها را فریب داده بود.
این شهروند عراقی خاطرنشان کرد که عناصر داعش به صورت علنی به استعمال دخانیات می پردازند، اما در مراکز ایست و بازرسی سیگارها را مصادره می کنند و برای خودشان بر می دارند. استان کرکوک در ۲۵۰ کیلومتری شمال بغداد از مناطق ناآرام عراق است که در حال حاضر و بعد از تحولات اخیر در موصل و صلاح الدین تحت سیطره نیروهای پیشمرگه در آمده است؛ اما شهرستان الحویجه هنوز در کنترل تروریست های داعش قرار دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ