چهار دربی قبلی وینیسیوس چطور بود؟

0

رئال مادرید نیوز : وینیسیوس آماده تر از همیشه به دربی های مادرید می رسد. ستاره برزیلی یکی از سرحال ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال اروپاست و سیمئونه نیز به شدت نگران مهارش خواهد بود.

وینی با ده گل دومین گلزن برتر لالیگا پس از بنزمای ۱۲ گله است و تهدید اصلی برای اتلتیکویی است که در لالیگا ده گل کمتر از رئال زده است. تیم سیمئونه ۲۷ گل زده و رئال مادرید ۳۷ گل به ثبت رسانده است. البته وینی خاطرات خاصی از دربی مادرید دارد. اولین بازی وینیسیوس در پیراهن رئال در دربی مادرید در دوران لوپتگی بود که برای اولین بار شانس بازی پیدا کرد که فقط ده دقیقه بازی کرد و بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید. وینی البته در دربی آکادمی نیز میان کاستیا و اتلتیکو مادرید بی بازی کرد که بازی با تساوی دو بر دو به اتمام رسید و او دو گل زد. در آ نبازی تاچی، کاپیتان اتلتیکو سرش را گاز گرفت!

وینیسیوس در بازی برگشت همان سال در ورزشگاه واندا متروپولیتانو یکی از بهترین بازیهایش را در پیراهن رئال مادرید داشت که در آن شب پنالتی گرفت تا راموس گلزنی کند. رئال در ان بازی با نتیجه سه بر یک پیروز شد. دربی دیگر وینیسیوس در سوپرجام ۲۰۱۹ در جده بود که او در دقیقه ۱۰۳ جانشین کروس شد و پنالتی نزد و هر چند که رئال قهرمان شد اما شب کمرنگی داشت. آخرین دربی وینیسیوس نیز به اول فوریه ۲۰۲۰  بعد از سوپرجام در عربستان برمی گردد که وینیسیوس فیکس نبود و به عنوان تعویضی وارد زمین شد و در تک گل رئال توسط بنزما نقش داشت چرا که به مندی پاس داد و بازیکن فرانسوی هم برای کریم ارسال کرد.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

چهار دربی قبلی وینیسیوس چطور بود؟

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ