پشت پرده جدایی احتمالی بازیکن پرسپولیس/ پای وکیل مدافع استقلالی در میان است؟

0

پرسپولیس

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم پرسپولیس مدتی است از روزهای اول حضورش در این تیم فاصله گرفته و حالا عصبانی تر از قبل به نظر می رسد. این در حالی است که او همین حالا، یکی از گرانترین بازیکنان پرسپولیس به شمار می رود زیرا قراردادش بر مبنای دلار تنظیم شده و البته از روزی که به پرسپولیس آمد تا امروز، دلار جهش باورنکردنی در بازار داشته است.

بازیکنی که به خاطر بی حاشیه بودن در تیم معروف شده بود، حالا یکی از پرحاشیه ترین بازیکنان به شمار می رود.  

دریافتی بوژیدار نسبت به سایر بازیکنان پرسپولیس کمتر است و همین موضوع باعث شده رادو قصد فسخ کردن قراردادش را داشته باشد.

برخلاف اخبار منتشر شده رادو هنوز قراردادش را به صورت رسمی فسخ نکرده است ولی در صورت عدم دریافت مطالباتش این اتفاق رخ خواهد داد.

رادو که برای دومین بار طی چند ماه گذشته تمرینات پرسپولیس را ترک و به کشورش رفته در پاسخ به تماس مدیران پرسپولیس برای بازگشت، جواب منفی داده و اعلام کرده فعلا قصد بازگشت به ایران را ندارد.

اما پشت پرده ماجراهای قهر کردن رادو چیست؟ آنطور که شنیدیم وکیل رادو و میلیچ مدافع سابق استقلال یک نفر است و این فرد این موضوع را مدیریت می کند و به نوعی به رادو خط می دهد.

این وکیل طی مدت زمان حضور میلیچ در استقلال هم بارها با این روش و تهدید مدیران استقلال سعی کرد مطالبات موکلش را بگیرد. حتی گفته می‌شود (طبق گفته های مدیرعامل سابق استقلال) خواسته های غیر معقول و عجیبی که این بازیکن برای تمدید قرارداد داشته است به همین وکیل مربوط می شود.

چیزی که مشخص است این فرد برای تحت فشار قراردادن باشگاه ها و گرفتن مطالبات دو موکلش از یک فرمول استفاده می کند و با توجه به اینکه دو باشگاه پرطرفدار ایران همیشه در پرداخت حق و حقوق بازیکنانشان به خصوص خارجی ها با تاخیر عمل می کنند این روش جواب می دهد.

حال به نظر می رسد دوباره در موضوع رفتن رادو پای این وکیل در میان باشد. باید منتظر ماند و دید سرانجام اختلاف رادو با باشگاه پرسپولیس به کجا خواهد رسید.

اخبار فوری پرسپولیس

پشت پرده جدایی احتمالی بازیکن پرسپولیس/ پای وکیل مدافع استقلالی در میان است؟

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ