ببینید| تصویر لحظه‌ اتفاقی که باعث تعویض بیرانوند شد/ VAR چطور علیرضا بیرانوند را نجات داد؟

0

ساتین نیوز –

علیرضا بیرانوند در شرایطی شنبه شب هشتمین بازی خود در فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر پرتغال را برای بوآویشتا انجام داد که انگیزه زیادی برای ثبت دومین کلین‌شیت فصل مقابل اسپورتینگ لیسبون داشت، اما او در این دیدار تنها یک نیمه در زمین بود و با بدشانسی مواجه شد.

دروازه‌بان ایرانی بوآویشتا که طی هفت هفته اخیر لیگ برتر پرتغال و یک دیدار لیگ‌کاپ تبدیل به گلر اصلی تیمش شده بود، در نیمه اول دیدار برابر اسپورتینگ لیسبون سه بار از گل خوردن تیمش جلوگیری کرد، یک خروج موفق داشت، ۱۰ پاس با دقت ۵۹ درصدی داد، ۴ ضربه از ۱۱ شوت او صحیح بود و در یک دوئل هوایی برنده شد ولی نتوانست در نیمه دوم تیمش را همراهی کند.

بیرانوند در دقیقه ۴۳ دیدار مقابل اسپورتینگ توسط پدرو پورو دروازه‌اش خود را باز شده دید، اما خوش‌شانس بود که با تصمیم کمک داور ویدئویی گل دریافتی‌اش مردود اعلام شد.

در بازبینی صحنه منجر به گل مردود اسپورتینگ، بازیکنی که پاس گل این تیم را داد ۳۳ سانتی‌متر در آفساید بود تا داور تصمیم بگیرد این گل را مردود کند.

عملکرد لژیونر های ایرانی اسامی لژیونرهای ایران

دروازه‌بان ایرانی بوآویشتا که یک‌بار در دقیقه ۳۰ مورد مداوای کادر پزشکی تیمش قرار گرفته بود، در نیمه دوم نتوانست بازی کند و جای خود را به رافائل باراکالی داد که این گلر با تجربه در دقایق ۵۳ و ۵۹ با ضربات زمینی پابلو سارابیا و نونو سانتوس دروازه خود را باز  شده دید.

یاران بیرانوند که طی ۱۰ هفته اخیر لیگ برتر پرتغال در کسب پیروزی ناکام بودند و ۴ باخت و ۶ تساوی داشتند، در دیدار مقابل اسپورتینگ هم که از ساعت ۲۴ شنبه شب در چارچوب هفته چهاردهم این رقابت‌ها در ورزشگاه خوزه آلوالاده لیسبون برگزار شد، با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند.

عملکرد لژیونر های ایرانی اسامی لژیونرهای ایران

خسوآلدو فریرا مدعی شد بیرانوند احساس درد داشته و به همین علت قادر به حضور در ترکیب بوآویشتا در نیمه دوم این دیدار دشوار نبوده است.

تیم فوتبال بوآویشتا با شکست خارج از خانه مقابل اسپورتینگ لیسبون که ششمین باخت فصل آنها بود، ۱۲ امتیازی ماند و در جایگاه دوازدهم جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفت

عملکرد لژیونر های ایرانی اسامی لژیونرهای ایران

ببینید| تصویر لحظه‌ اتفاقی که باعث تعویض بیرانوند شد/ VAR چطور علیرضا بیرانوند را نجات داد؟

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ