سکوت ۲بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس بالاخره شکست / می‌دانستیم به بزرگترین تیم آسیا می آییم اما…/ دوری از مسابقه به ما ضربه می‌زند

0

پرسپولیس

 وحدت هنانوف و منوچهر صفروف، دو بازیکن تاجیکی با هزار و یک آرزو کشورشان را به مقصد تهران ترک کردند تا برای پرسپولیس، یکی از تیم‌های مهم ایران و آسیا بازی کنند، اما با گذشت بیش از یک‌ماه باوجود توافق بر سر مبلغ و مدت قرارداد هنوز موفق به امضای قرارداد با پرسپولیس نشده‌اند. این دو بازیکن تاجیک پشت این پنجره در انتظار تسویه‌حساب با مربی آرژانتینی هستند به امید اینکه بتوانند برای پرسپولیس بازی کنند. شایعه شد که آن‌ها از فرط عصبانیت تهران را به مقصد تاجیکستان ترک کرده‌اند که البته این خبر صحت نداشت و هر دو منتظرند تا بالاخره قراردادشان با باشگاه به ثبت برسد و در شرایط بازی قرار بگیرند.

وحدت هنانوف فوتبال حرفه‌ای خود را از باشگاه برقچی آغاز کرد و بعد از یک‌سال به تیم زسکا پامیر پیوست. وحدت با پیوستن به استقلال دوشنبه و بازی‌های خوب در لیگ قهرمانان آسیا همراه با این تیم خیلی زود چهره شد و در ۲۱سالگی از پرسپولیس پیشنهاد دریافت کرد و حالا می‌خواهد به‌همراه صفروف به‌عنوان اولین تاجیکی‌های لژیونر در فوتبال ایران، نمایندگان خوبی برای کشورشان باشند.

وحدت که با موهای فرفری و تیپ جذابش هنوز نیامده بین پرسپولیسی‌ها تاحدودی محبوب شده، برای تیم‌ملی تاجیکستان ۱۰ بازی انجام داده و به‌همراه استقلال این کشور قهرمانی لیگ را در افتخارات ورزشی خود دارد. او که همراه با هموطنش منوچهر بیش از یک‌ماه است در هتلی در تهران زندگی می‌کند، درباره حضور در پایتخت و زندگی در تهران گفت:زندگی در تهران خوب است؛ شهری قشنگ و با مردمانی مهربان و میهمان‌نواز. اصلا احساس غریبی نمی‌کنم، چون ما همه از یک ریشه هستیم و فکر نمی‌کنم فرقی بین فرهنگ ایران و تاجیکستان باشد.

ما (همراه با صفروف) خیلی خوشحال شدیم، پیشنهاد پرسپولیس خیلی جذابود. می‌دانستم به بزرگ‌ترین تیم آسیا می‌آیم؛ تیمی بزرگ با هواداران بی‌شمار و از این بابت خیلی خوشحالم.منوچهر صفروف، دیگر بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس است. ۲۰ سال سن دارد و در پست دفاع راست بازی می‌کند. او هم مثل وحدت فوتبال حرفه‌ای خود را از برقچی آغاز کرد و در استقلال دوشنبه نامش بر سر زبان‌ها افتاد. منوچهر ۱۵ بار پیراهن تیم‌ملی کشورش را پوشیده و کسب سوپرجام همراه با استقلال دوشنبه و حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا مهم‌ترین افتخار دوران حرفه‌ای‌اش به‌حساب می‌آید. صفروف درخصوص اینکه آیا قرارداد رسمی با پرسپولیس امضا کرده، گفت:

به‌دلیل اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس بسته است قرارداد ما منعقد نشده و رسمی نشده، اما مسئولان و کادرفنی پرسپولیس به ما قول دادند هرچه سریع‌تر این مشکل حل می‌شود و ما هم شاهد هستیم آن‌ها تلاش‌شان را می‌کنند، امیدوارم هرچه سریع‌تر این مساله برطرف شود.  دوری از مسابقات قطعا به بازیکن ضربه می‌زند، چون بازیکن با بازی‌ای که انجام می‌دهد، انگیزه می‌گیرد، اما با چاره‌ای که کادر فنی اندیشید، ما در بازی‌های دوستانه در شرایط مسابقه قرار می‌گیریم. از باشگاه پرسپولیس پیگیر و جویای حال ما هستند.

ما اکنون در هتل زندگی می‌کنیم و البته منتظریم زودتر مشکل پنجره باشگاه حل شود تا بتوانیم بازی کنیم. آخرین صحبت‌هایی که داشتیم گفتند ان‌شاءالله هفته دیگر پنجره باز می‌شود. من و وحدت صبر و تحمل داریم، چون بین ما و مدیربرنامه‌هایمان و باشگاه تفاهم خوبی وجود دارد. ما آگاهانه این مساله را قبول کردیم و امیدوارم هرچه سریع‌تر قراردادمان ثبت شود. فکر نکنم زمان باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی بیش از یک‌هفته تا ۱۰ روز دیگر طول بکشد. امیدوارم بتوانم به پرسپولیس و هواداران محترم‌شان خدمت کنم.

اخبار فوری پرسپولیس

سکوت ۲بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس بالاخره شکست / می‌دانستیم به بزرگترین تیم آسیا می آییم اما…/ دوری از مسابقه به ما ضربه می‌زند

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ