وینیسیوس- بنزما، بهترین زوج هجومی اروپا

0

رئال مادرید نیوز : بنزما با سیزده و وینیسیوس با ده گل روی هم در لالیگا ۲۳ گل زده اند و بهترین خط حمله اروپا را دارند. آنها از سویی روی هم در لالیگا ۱۲ پاس گل داده اند و بی نظیر بوده اند.

صلاح و ژوتا در لیورپول با ۲۲ گل دومین زوج برتر در میان پنج لیگ بزرگ هستند که مهاجم مصری ۱۴ گل و ۹ پاس گل داشته است. بازیکن پرتغالی هشت گل زده و یک پاس گل داشته است. در بایرن، لواندوفسکی به تنهایی در پانزده بازی شانزده گل زده و یک پاس گل داده که می تواند گنابری را هم به او اضافه کرد تا سومین زوج هجومی برتر اروپا را تشکیل بدهند. پاتریک شیک با ۱۴ گل و سه پاس گل و فلوریان ویرتز با پنج گل و هشت پاس گل در لورکوزن چهارمین زوج برتر را تشکیل می دهند. اگر به سراغ لیگ ایتالیا برویم، لاتزیو با ایموبیله با سیزده گل و میلینکوویچ ساویچ با پنج گل و پنج پاس گل قرار می گیرد. در اینتر نیز لوتارو مارتینز ده گل زده و دو پاس گل داده و ادین ژکو هشت گل زده و یک پاس گل داده است.

در فرانسه نیز پی اس جی قرار دارد که امباپه با ۹ گل  و هشت پاس گل درخشان بوده و دی ماریا با سه گل و سه پاس گل بعد از اوست. البته در استراسبورگ نیز آیورکه و دیالو روی هم هفده گل زده اند و پنج پاس گل داده اند. در تیم رن نیز گائتان لوبارد ۹ گل زده و سه پاس گل داده و مارتین تریه نیز هشت گل زده و یک پاس گل داده است.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

وینیسیوس- بنزما، بهترین زوج هجومی اروپا

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ