اگر پنجره باز نشد گردن من را بزنید/ استقلال که هیئت‌مدیره دارد چه شده است؟/ می‌دانید کالدرون به من چه گفت؟

0

پرسپولیس

بعد از چند ماه بلاتکلیفی و داشتن انواع و اقسام مشکلات، بالاخره هواداران پرسپولیس خودشان دست به کار شدند و مقابل وزارت ورزش تجمع کردند. تجمعی که حواشی زیادی را به وجود آورد و علیه خیلی‌ها شعار سر داده شد. این تجمع هواداری حتی پای صدری سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس را هم به ماجرا باز کرد و او بلافاصله راهی محل تجمع شد. صدری که قصد داشت هواداران را آرام و البته متفرق کند، نتوانست به خواسته خود برسد و از همین رو تصمیم گرفت برای دقایقی برای هواداران صحبت و آن‌ها را قانع کند که او کارهای مفیدی برای پرسپولیس انجام داده و هیچ کدام از مشکلات و بلاتکلیفی‌های قهرمان ۵ دوره اخیر فوتبال ایران متوجه او نیست. صدری حرف‌های عجیبی در صحبت با هواداران به زبان آورد که خلاصه ای از آن را در ادامه می‌خوانید:

*باید از من تشکر کنید که تمام راه‌های قانونی را رفتم تا پول به کالدرون برسد، کالدرون فقط می‌گوید پول را به بانک سوئیس منتقل کنید، او به ما گفت: پولم را نه نقد می‌خواهم و نه در  کشور ثالث تحویل می‌گیرم. اگر تا پنجشنبه پول به حساب کالدرون ننشست و تاییدیه آن  نیامد، شما بیایید و گردن من را  بزنید!

*تیم‌ رقیب و دیگر تیم‌ها که هیئت مدیره دارند، چه اتفاقی برایشان افتاده و  تاثیر حضورشان چه بوده است؟

*مجوز حرفه‌ای پرسپولیس تحت هیچ شرایطی باطل نمی‌شود. نگران نباشید، مراحل گرفتن مجوزدر حال انجام است و  فقط ۳  مشکل وجود دارد. خیالتان راحت باشد که هیچ مشکلی برای ما به وجود نخواهد آمد. حتی AFC هم به پرسپولیس خوشامد گفته است.

اخبار فوری پرسپولیس

اگر پنجره باز نشد گردن من را بزنید/ استقلال که هیئت‌مدیره دارد چه شده است؟/ می‌دانید کالدرون به من چه گفت؟

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ