تکرار اقدام عجیب؛ یک سند محرمانه استقلال دوباره منتشر شد

0

پرسپولیس

 ظاهراً عکس گرفتن از اسناد باشگاه توسط افرادی که به این اسناد دسترسی دارند یکی از رفتارهای معمول در مجموعه باشگاه استقلال است. طی سال‌های اخیر بارها شاهد انتشار محرمانه ترین اسناد از دل یکی از بزرگترین باشگاه های خاورمیانه و آسیا نزد رسانه ها بودیم.
 پیرو اتفاقات اخیر مربوط به گلایه های شیخ دیاباته از حمله به خانه شخصی اش در تهران، ناصر فریادشیران معاون سابق باشگاه استقلال سند اجاره نامه منزل دیاباته را منتشر کرد تا ضمن رد هرگونه اتهامی نسبت به مدیرعامل وقت باشگاه ، تقصیرات احتمالی در این ارتباط را به گردن دیگران بیندازد.
ناصر فریادشیران پیش از این هرگز سابقه همکاری با باشگاه استقلال را نداشت در مقطعی از فصل گذشته به جمع معاونان باشگاه اضافه شد.
 فارغ از این مسائل نکته قابل تامل برای روسای وزارت ورزش ، مسئولان حراست این وزارتخانه و نهادهای نظارتی این است که چطور و با چه مجوزی مسئولان باشگاه این اجازه را به خود می دهند که اسناد رسمی یکی از نهادهای وابسته به بدنه دولت (وزارت ورزش و جوانان) به سادگی در اختیار رسانه ها قرار گیرد؟ اتفاقی که به لحاظ حقوقی بار سنگینی را متوجه مسئولان وقت و پیشین باشگاه استقلال می کند.
 گرچه چنین مواردی تنها محدود به باشگاه استقلال نشده و در سالهای اخیر شاهد انتشار قراردادهایی از داخل باشگاه پرسپولیس هم بوده ایم.

اخبار فوری پرسپولیس

تکرار اقدام عجیب؛ یک سند محرمانه استقلال دوباره منتشر شد

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ