سوژه روز؛ تغییر فلسفه فوتبالی مجیدی

0

پایگاه خبری ساتین – به نظر می‌رسد سرمربی استقلال برای رسیدن به هدفش(قهرمانی در لیگ برتر)، فلسفه ساتین‌اش را تغییر داده است.

به گزارش ساتین، فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری قبل از بازی با سپاهان، به موضوعی اشاره کرد که از دید رسانه‌ها دور نماند. او گفت که هواداران استقلال از او فوتبال هجومی می‌خواهند و این جزیی از ساختار این تیم است اما چیزی که برای او اهمیت دارد، این است که تیمش گل نخورد:” فکر می‌کنم سال گذشته در ۱۱ بازی ۳ و امسال در ۹ بازی ۲ گل خوردیم. تیمی قهرمان می‌شود که کمتر گل بخورد.”

مجیدی در حالی روی گل نخوردن تیمش تاکید دارد که پیش از این، تعداد گلهای زده استقلال برایش اهمیت ویژه‌ای داشت. او ۱۶ بهمن ۹۸ و در کنفرانس خبری قبل از دربی گفته بود: به ‌عنوان مربی مهم نیست چند گل می‌خوریم. مهم این است که دو برابر گل‌های خورده گل می‌زنیم.

مجیدی، اما از فصل گذشته و در دومین مقطع سرمربیگری‌اش در استقلال ترجیح داد فلسفه ساتین‌اش را تغییر دهد.

صحبتهای او بعد از پیروزی استقلال در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و هشتم لیگ بیستم را بخوانید: ارزش تیم های بزرگ در گل نخوردن مشخص می شود و تیمی که در ۹ بازی ۲ گل می خورد یعنی این تیم قابل ستایش است. از اینکه تیمم گل نمی خورد بیشتر خوشحال می شوم. پاداشی هم که برای برد می گذاریم ۲ برابر برای گل نخوردن در نظر می گیرم چون معتقدم استقلال نباید به راحتی گل بخورد.

۱۹۸۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

سوژه روز؛ تغییر فلسفه فوتبالی مجیدی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ